XLE V6; جذاب ترین استاندارد تویوتا کمری 2021

418444 723 خبر مرکزی

در دو دهه گذشته، کمری یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات تویوتا در جهان به ویژه در بازار آمریکا بوده است. مدل XV40 این خودرو نیز با استقبال بسیار خوبی در بازار ایران مواجه شد. خودروی بزرگ و خانوادگی با طراحی در عین حال جذاب.

اما در مقاله امروز به سراغ یکی از محبوب ترین واشرهای کمری در بازار آمریکا می رویم که مدل XLE V6 برای سال 2021 معرفی شده است.این محصول برای مشتریان حدود 40000 دلار قیمت دارد.

طراحی بیرونی این کمر حدود 4 سال قدمت دارد! این جزئیات جدید اولین بار توسط تویوتا در سال 2018 معرفی شد و هنوز هم جذابیت خود را حفظ کرده است.

رینگ های آلیاژی 18 اینچی نیز به عنوان آپشن در این تریم موجود است که به خوبی با جزئیات کرومی بدنه که در قسمت پایین سپر جلو قابل مشاهده است هماهنگی دارد.

پشت مهمترین رویداد قدرت اگزوز است که به طور مساوی برای نشان دادن تعداد سیلندرها در ناحیه کمر قرار دارد. برای بسیاری از مخاطبانی که به سختی می توانند نام واشر را به عنوان نماینده درایو به خاطر بسپارند، همین تعداد صدا خفه کن مهم ترین ویژگی کمری 4 یا 6 سیلندر است!

تریم XL از یک موتور 3.5 لیتری شش سیلندر استفاده می کند که 301 اسب بخار قدرت و 267 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این آمار در مقایسه با هدست 4 سیلندر پایه که 203 اسب بخار قدرت و 186 پوند فوت گشتاور دارد قابل توجه است.

یک مدل 8 سرعته اتوماتیک در قسمت گیربکس به همراه محور جلو استفاده شده است. جالب اینجاست که سیستم چهار چرخ محرک فقط برای واشر 4 سیلندر موجود است. استفاده از این درایو اتمسفری باعث می شود LED XLE سریع، ناهموار و به خوبی در جاده نمایش داده شود.

  رئیس در کرملین نماز می خواند

شاخص مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 10.7 لیتر، در بزرگراه 7.1 لیتر و در حالت ترکیبی 9 لیتر است.

فضای داخلی کابین از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است، اما در مقایسه با محصولات کیا و هیوندای چندان تکنولوژیکی نیست. نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی در روکش LED 9 اینچی است که برای تودوزی اصلی این نمایشگر 7 اینچ است. با این حال، در مقایسه با نمایشگرهای 10.25 اینچی کیا و هیوندای، بسیار کوچک به نظر می رسد.

یک نمایشگر 7 اینچی نیز در جلوی راننده در نمایشگر اطلاعات مسافت پیموده شده قرار دارد. علاوه بر این، این خودرو از Apple CarPlay و Android Auto Wireless پشتیبانی نمی کند. از نظر ایمنی، کمری 2021 5 ستاره از NHTSA و همچنین بالاترین سطح کیفیت را از IIHS دریافت کرد. در این شرایط باید کمری را خودرویی مطمئن و قابل اعتماد بدانیم.

ویژگی های ایمنی خودرو شامل توقف اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده، نوربالای خودکار، هشدار خروج از خط و دستیار تعمیر و نگهداری خط، تشخیص خطوط و کروز کنترل تطبیقی ​​است.

دیدگاهتان را بنویسید