Vintage F1 Edition 2022; هیولای خیابانی آمریکایی

417132 282 خبر مرکزی

Vintage F1 Edition 2022 نام ست ویژه محصول استون مارتین اسپورت است که با قیمت پایه 165000 دلار در بازار آمریکا موجود است. این هیولای خیابانی با آرم F1 یادآور ویژگی های خاصی است که آن را با اتومبیل های پیست فرمول 1 مقایسه می کند! و این دقیقاً همان چیزی است که طراحان قدیمی منظورشان بوده است.

کد رنگ بدنه خاص که سبز ساتن نام دارد، ترکیبی از خاکستری فانتوم و سبز لیمویی را در داخل کابین ارائه می کند. در تمام قسمت های بدن می توان جزئیات ورزشی زیبایی را دید که بیننده را مجذوب خود می کند.

رینگ های آلیاژی با 21 پره و 20 پره، خطوط و تفاوت های سطح ایجاد شده در روکش جلو، توری های روی گلگیر جلو، لبه کربنی و پدال اسپرت، دیفیوزر حرفه ای و تیغه های بزرگ در درب عقب از جمله جزئیات قابل توجه است.

لازم به ذکر است که برای هر یک از این جزئیات ورزشی، علاوه بر زیبایی شناسی، مطالعات دقیقی انجام شده است تا به طور موثر بر ویژگی های F1 Sport تاثیر بگذارد و آیرودینامیک خودرو را بهبود بخشد.

برای مثال بال عقب بزرگ به هیچ وجه امتداد نمایشگر نیست و طبق محاسبات استون مارتین 199.5 کیلوگرم به شاخص داون فورس اضافه می کند. این به معنای سرعت بیشتر با پایداری بیشتر در جاده برای Vintage F1 است.

این پیشرانه از یک مدل 4 لیتری 8 سیلندر توربو با 528 اسب بخار قدرت و 505 پوند فوت گشتاور استفاده می کند. این مجموعه با یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک ترکیب شده است که نیرو را به محور عقب منتقل می کند. این رقم نشان دهنده بهبود قدرت موتور با 26 اسب بخار در مقایسه با نسخه استاندارد Vantage است.

  پیامک و پیام تسلیت شهادت امام علی الناکی الهادی (ع)

حداکثر سرعت 314 کیلومتر در ساعت و شاخص صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 3.6 ثانیه است. وزن خالص خودرو برابر با 1570 کیلوگرم است. سیستم ترمز کربن سرامیکی وظیفه توقف این گلوله آتشین را بر عهده دارد که البته 10600 دلار برای مشتری هزینه دارد!

مصرف سوخت برای 13 کیلومتر رانندگی در شهر معادل 13 لیتر، در بزرگراه 9.8 لیتر و در حالت ترکیبی 11.7 لیتر است. این آمار برای موتور 8 سیلندر توربوشارژ عالی و قابل تحسین است.

فضای کابین از نظر مواد اولیه ای که برای توسعه جزئیات استفاده می شود، محیطی اسپرت و باکیفیت است. نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی با سایز 8 اینچ انتخاب شده است. خبری از Apple CarPlay و Android Otto نیست، زیرا این هیولا برای مبارزه در جاده ها ساخته شده است و زمانی برای این فناوری ها وجود ندارد!

در این کلاس اگر مشتریان به دنبال فناوری هستند، می توانند پورشه 911 توربو را انتخاب کنند که از صفحه نمایش لمسی 10.9 اینچی بهره می برد. در تودوزی که در عکس ها می بینید قیمت طبق آپشن 177686 دلار را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید