Van Barry Inrods در چرخه شبکه توزیع قرار دارد

شرکت بهمن موتور در اطلاعیه ای آمادگی خود را برای فروش ون بری اینرود به شرکت های فعال در شبکه توزیع اعلام کرد.

Van Barry Inrods در چرخه شبکه توزیع قرار دارد

به گزارش بهمن موتور، بر اساس اطلاعیه بهمن موتور، شرکت های فعال در شبکه توزیع کالاهایی مانند مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی می توانند با استناد به فروش سازمانی از شرایط تحویل خودروهای اینرودس به این شرکت ها مطلع شوند. گروه بهمن
گروه بهمن سال گذشته با توجه به نیاز شبکه توزیع به خودرویی با کاربرد گسترده در سطح شهر، ون بری اینرودز را برای اولین بار معرفی کرد و اولین مرحله فروش این خودرو در 24 خرداد ماه سال جاری انجام شد. زمانی که طرح فروش راه اندازی شد، با تقاضای بالایی از سوی خریداران مواجه شد.
استقبال ویژه خریداران خودرو وان اینرودز در مرحله اول طرح فروش نشان می دهد که بازار حمل و نقل کشور به این نوع خودروها نیاز دارد و بازار به محصولات بهمن اعتماد دارد.
گروه بهمن در حال حاضر دارای گارانتی دو ساله یا 50000 کیلومتری (هر کدام که زودتر باشد) خدمات یک ساله یا 20000 کیلومتری رایگان را به ون بری اینرودز ارائه می کند.
گفتنی است با وجود تنوع تولید خودرو در ایران، اینرودز اولین وانتی است که به استانداردهای 85 رسیده است و بدنه این خودرو به دلیل مجهز بودن به تیرهای تقویت کننده در نقاط مختلف و شاسی از استحکام خوبی برخوردار است. با بدنه یکپارچه شده است مقاومت خوبی دارد.در برابر واژگونی.

  تراژدی مرگ در تیراندازی

دیدگاهتان را بنویسید