Q6; ناشناخته ترین کامیون آئودی در چین

یکی از جدیدترین محصولات کلاس شاسی بلند آئودی مربوط به بازار چین است که اطلاعات دقیقی در این زمینه ارائه نشده است. برخی از کارشناسان آن را Q9 نامیده اند، اما به نظر می رسد که با اولین آئودی Q6 روبرو هستیم!

Q6 با همکاری گروه خودروسازی چین تولید خواهد شد. این محصول از نظر ابعادی معادل طول 5099 میلی متر، عرض 2014 میلی متر و ارتفاع 1784 میلی متر توسعه یافته است. فاصله بین دو محور 2980 میلی متر است.

به عنوان یک شاسی بلند با 3 ردیف صندلی باید بگوییم که آلمانی بزرگ در چین تولید خواهد شد. در زمینه پیشرانه نیز به وجود مدل 4 سیلندر 2 لیتری توربو با هماهنگی سیستم چهارچرخ محرک و گیربکس اتوماتیک کواترو اشاره شده است.

Q6
قدرت پایه تودوزی پایه 228 اسب بخار و برای اثاثه یا لوازم داخلی 45 TSFI 262 اسب بخار است. این آمار برای درایو با توجه به وزن 2205 کیلوگرمی آن تا حدودی طرفداران شاسی بلندهای پرسرعت را ناامید می کند.

البته به نظر می رسد چینی ها علاقه خاصی به موتورهای ضعیف دارند چرا که اکثر تولیدات داخلی آنها نیز از موتورهای 1.5 لیتری توربو استفاده می کنند که تداخلی ندارند. در اینجا نیز تولید مشترک به عنوان یک سیستم محرکه بزرگ، تنبل و سنگین انتخاب شد که کاملاً با سیاست های آئودی در بازارهای اروپا و آمریکا در تضاد است. همانطور که می دانید آئودی همواره قدرتمندترین محصولات را در کلاس شاسی بلند و سدان روانه بازار کرده است.

Q6
معرفی رسمی این مدل ماه آینده در نمایشگاه بین المللی Otto China 2022 انجام خواهد شد.

  افزایش تولید سرنگ به دلیل واکسیناسیون گسترده در کشور - داروهای شیمی درمانی وارداتی خاص

Q6

دیدگاهتان را بنویسید