MH8, 800; هیولای آبی BMW

422000 217 خبر مرکزی

Manhart Performance به تازگی یکی از منحصر به فردترین پروژه های خود را بر اساس BMW 8 Series Competition رونمایی کرده است. این محصول محدود به 10 قطعه خواهد بود و از این نظر یکی از متنوع ترین فعالیت های کیت تیونینگ آلمانی مذکور می باشد.

رنگ آبی مات استثنایی و رنگ مشکی اضافی این BMW را به یک حیوان خانگی آهنی کامل تبدیل کرده است. جزئیات اسپرت کربنی روی دماغه، به خصوص محافظ لب و ورودی های هوا، به همراه حلقه های عنکبوتی ۲۱ اینچی آلومینیومی با تم دو رنگ و رکاب های جانبی به زیبایی مونتاژ شده اند.

در نمای عقب این مدل بی ام و در حالت استاندارد یکی از زیباترین نماهای یک خودرو را به عموم مردم ارائه می کند. حالا در این مثال، جایی که Competition توسط Manhart Performance امضا شده است، همه چیز دوباره بهبود یافته است.

دیفیوزر حرفه ای با 4 دریچه اگزوز، حجم دهنده و سپر عضلانی، بال های کربنی کوچک روی درب صندوق عقب، سقف با اختلاف سطح در خط میانی و …. می تواند به راحتی بیننده را در چند دقیقه مسحور کند.

منهارت پروژه را MH8، 800 نامید. این نامگذاری برای تیونر به قدرت درایو اشاره دارد و در نمونه های قبلی نیز همین موضوع را دیده ایم. بنابراین برای رمزگشایی از نام این BMW، باید به اطلاعات مربوط به موتور بپردازیم.

در اینجا موتور 4.4 لیتری 8 سیلندر توربو با 823 اسب بخار قدرت و گشتاور برابر با 1070 نیوتن متر است. این اعداد را با مشخصات استاندارد همان پیشرانه 625 اسب بخاری BMW مقایسه کنید. و 750 نیوتن متر برای تعیین کامل ارزش تیونر.

  همسر و فرزند در افغانستان; آنها «پروانه» را به پیرمردی فروختند تا غذا بخرد

دیدگاهتان را بنویسید