Acura Integra 2023; یک سدان محبوب در بازار آمریکا

443303 625 خبر مرکزی

آکورا با معرفی سدان جدید اینتگرا بار دیگر این محصول محبوب (به ویژه در بازار آمریکا) را در خط تولید خود قرار داده است. Acura Integra 2023 جزئیات طراحی زیبایی را به اشتراک می گذارد، از جمله دماغه اسپرت، چراغ های جلو با گرافیک های مختلف داخلی و انتخاب زاویه نور در پشت اتاق.

یک مجموعه تمام ورزشی در نمای عقب جلوی بیننده قرار می گیرد. چراغ های اصلی این قسمت الگویی شبیه به دماغه دارند و از این نظر هارمونی جالبی ارائه می دهند. دیفیوزر و خروجی هایی که در آن قرار دارد نیز مکمل جذابیت این بخش است.

رینگ های آلیاژی 18 اینچی استاندارد انتخاب شده اند.

در فرآیند A-Spec که در این مقاله به بررسی آن پرداختیم، برچسب پایه اثاثه یا لوازم داخلی 33895 دلار و در نمونه ای که تصاویر آن با آپشن استفاده شده است، شاخص قیمت 36895 دلار است.

فضای داخلی اتاق از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است. دهانه های سیستم تهویه در کنسول اصلی جلو طراحی بسیار جالب و متفاوتی دارد و با شاسی مخصوص روی میله می توان جهت پره های داخل آن را تغییر داد تا جهت وزش باد را هدایت کند.

صفحه لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی اثاثه یا لوازم داخلی 7 اینچی است، اما با گزینه 3000 دلاری، می توانید از صفحه نمایش لمسی 9 اینچی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش دیجیتال 10.2 اینچی برای اطلاعات مسافت پیموده شده وجود داشت. سیستم صوتی ELS با 16 بلندگو نیز بخشی دیگر از این بسته آپشن است.

نشانگرهای ایمنی شامل کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار تعمیر و نگهداری خط، نمایشگر منطقه مرده راننده، هشدار علائم جاده، سنسورهای برخورد و موارد دیگر است.

  سود سهام عدالت 1400 چه زمانی واریز می شود؟

این آکورا از یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر در هماهنگی با گیربکس 6 سرعته دستی استفاده می کند، بنابراین خودرو می تواند در 7 ثانیه از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت دست یابد. قدرت خروجی 200 اسب بخار است. و 192 پوند فوت گشتاور.

برای طرفداران گیربکس اتوماتیک، امکان سفارش مدل CVT وجود دارد، اما مدل دستی بسیار سریعتر از مدل اتوماتیک است و برای افرادی که خواهان تجربه رانندگی اسپرت هستند، انتخاب بسیار بهتری است.

وزن خالص خودرو برابر با 1394 کیلوگرم و شاخص مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر رانندگی در شهر معادل 9 لیتر، در بزرگراه 6.5 لیتر و در حالت ترکیبی 7.8 لیتر است.

دیدگاهتان را بنویسید