60 تا 80 درصد اروپایی ها و آمریکایی ها تاج را پذیرفتند

بدنه اجرایی اتحادیه اروپا وی اعلام می کند که دولت های این اتحادیه باید واکسیناسیون بیماری کرون را در کودکان افزایش دهند و در عین حال برنامه های خود را برای تولید داروهای ضد ویروسی توسعه دهند.

تخمین زده می شود که تاکنون بین 60 تا 80 درصد از جمعیت اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند ویروس کرونا آنها آلوده هستند.

آژانس بهداشت عمومی اتحادیه اروپا می گوید که تاکنون این موارد حدود 30 درصد از جمعیت اروپا را تحت تاثیر قرار داده است، اما اگر عفونت های اعلام نشده اضافه شود، موارد ابتلا به 350 میلیون یا حدود 77 درصد از جمعیت اروپا می رسد.

کریاسیدز گفت که با کاهش اخیر عفونت ها و مرگ و میرهای مرتبط با تاج، اروپا از مرگ های دسته جمعی فاصله گرفته است.

یک مقام کمیسیون گفت، اما با توجه به اینکه انتظار می رود ویروس همچنان به جهش خود ادامه دهد، احتمالاً گونه های جدید کووید-19 افزایش می یابد، بنابراین کشورهای اروپایی باید برنامه هایی برای بازگشت به وضعیت اضطراری داشته باشند.

بیانیه این کمیسیون پس از آن صادر شد که یک نظرسنجی ملی که روز سه شنبه منتشر شد، تخمین زد که 58 درصد از جمعیت ایالات متحده به طور کلی و بیش از 75 درصد از کودکان آمریکایی از زمان شیوع کرونا به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

مطالعه ای که توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) انجام شده است، اولین مطالعه ای است که نشان می دهد بیش از نیمی از جمعیت ایالات متحده حداقل یک بار به ویروس SARS-CoV-2 مبتلا شده اند. قبل از ورود آمیکرون در اواخر سال 2021، یک سوم جمعیت ایالات متحده شواهدی از عفونت قبلی SARS-CoV-2 داشتند.

  اینفوگرافیک/ 5 علامت هشدار دهنده نارسایی کبد

60 تا 80 درصد اروپایی ها و آمریکایی ها تاج را پذیرفتند

محققان به دنبال آنتی بادی های خاصی بودند که در پاسخ به ویروس SARS-CoV-2 تولید می شوند و فقط پس از عفونت وجود دارند و توسط واکسن های تاج تولید نمی شوند. مقادیر کمی از این آنتی بادی ها می توانند تا دو سال در خون باقی بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید