6 ویژگی «بهترین» مدیران در سال 2022

در سال جدید، مدیران شرکت در تلاش هستند تا “بهترین نسخه” خود و کسب و کارشان را ارائه دهند. بررسی رفتارهایی که می تواند منجر به شرایط اضطراری مختلف برای مدیران در محیط کار و بازار در سال 2022 شود، شش مرحله را نشان می دهد.

یکی از مهم ترین گام ها در این مسیر، «فاصله گرفتن از اخبار منفی شبکه های اجتماعی» است. گام مهم دیگر به سمت “همکاران و افرادی” است که رشد مثبت را ترویج می کنند.

اولین روز سال جدید می تواند یک روز عادی یا آغاز یک مرحله کاملا جدید باشد. انتخاب با شماست، این روز می تواند آغاز تغییر و نقطه عطف باشد. روزی که گذشته را پشت سر می گذارید و فقط روی آینده تمرکز می کنید.

اگر سال 2021 سال شما نبود، شاید سال 2022 سال شما باشد. تفاوت بین ۱۲ ماه عادی و سال رویاهای شما می تواند به سادگی انجام شش مرحله زیر باشد. مهم نیست در چه وضعیتی هستید، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه سال 2022 را بهترین سال برای کسب و کار خود کنید.

وارد نسخه های جدید خود شوید

تا زمانی که چیزی را تغییر ندهیم، شاهد تغییر نخواهیم بود. نسخه شما که به این مرحله رسیده است برای رسیدن به سطح بعدی موفقیت باید ارتقا یابد. به ویژگی های شخصی که به اهداف شما دست یافته اند فکر کنید. قبض آنها چیست؟

به چی فکر میکنی با چه کسی سفر می کنند؟ چگونه آنها هر روز بدون شکست کار می کنند؟ خودمحوری شما در گذشته شما را به جایی که امروز هستید رسانده است، اما نسخه جدیدی از شما از این پس کنترل را به دست خواهد گرفت و به فردی جدید تبدیل خواهد شد. از خود قدیمی خود خارج شوید و آینده و بهترین نسخه خود شوید. امروز شروع کنید.

  توجه؛ مرغ را نباید قبل از پختن شست!

اخبار را نادیده بگیرید

اخبار روز چیزی جز ترس را تغذیه نمی کند. ترس از آنچه بیرون است، ترس از آینده، ترسی که باعث می شود قدرت و شک خود را از دست بدهیم. به جای انتشار شایعات، افکار و خیالات، ورودی مغز خود را از طریق رسانه های مختلف کنترل کنید. برنامه‌های خبری را حذف کنید، اشتراک به‌روزرسانی‌ها را لغو کنید و حافظه پنهان خود را پاک کنید. اگر خبر مهم باشد، یکی از اطرافیان شما خبر را به شما می گوید.

اگر خبر برای شما لازم و ضروری باشد به ذهن شما راه پیدا می کند. تمرکز بر چیزی که تحت کنترل شماست به معنای کنار گذاشتن چیزهای بی اهمیت است. به این سال و برای همیشه فکر کنید، از سیستم های بی اهمیت بیرون بیایید و از آنها دور بمانید.

بزرگ فکر کن

چه کسی باعث می شود نسخه بهتری از خود را نشان دهید؟ کدام مکان ها به شما احساس زنده بودن می دهند؟ کدام فعالیت ها و تمرین ها ایده های جدیدی را به همراه دارند و کنجکاوی شما را برمی انگیزند؟ بهترین عادات تجویزی شما چیست؟

چه کاری انجام می دهید که قطعا برای شما خوب است؟ بیشتر روی مسائلی تمرکز کنید که باعث رشد شما می شود. اجازه دهید تعداد بیشتری از این افراد، مکان ها و تمرینات عالی وارد زندگی شما شوند. فعالیت های خود را گسترش دهید.

ببینید چگونه به بهترین شکل به دنیا خدمت می کنید و به آن توجه بیشتری کنید. بیشتر بنویس، بیشتر خلق کن، بیشتر انگیزه بده. ارتباط موثر با مخاطبان خود را بخشی از دنیای جدید خود قرار دهید و فرصتی را که به ارمغان می آورد کشف کنید. دانش، تجربه و همکاری جدیدی که کسب و کار شما را توسعه می دهد ممکن است در گوشه و کنار باشد.

  قیمت بیت کوین امروز 1400/10/29

تمرکز مداوم

پیگیری جریان های درآمدی متعدد به نفع یک شرکت متحول کننده چیزی نیست که عظمت یا ثروت واقعی را ایجاد کند. در عوض، روی چیزهای خوب زندگی تمرکز کنید و روی اهداف خود تمرکز کنید. بهترین اسب خود را انتخاب کنید و وارد مسابقه شوید.

وقتی گیج نیستید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید. وقتی صحبت از طلا می شود، تنوع ممکن است منطقی باشد، اما قبل از آن یک اقتصاد جعلی است. دید تونل و ترتیب کار ابزارهایی هستند که باید به آنها دست یافت. به درستی هدف گیری کنید، در تاریکی بی هدف شلیک نکنید. برای تمرکز روی زمینه ها از نکته اصلی منحرف نشوید.

متحدان را پیدا کنید نه دشمنان

شما بیشتر از آنچه فکر می کنید با رقبای خود مشترک هستید. سال 2022 ممکن است سالی باشد که به آن ملحق می شوید، استخدام می کنید یا استخدام خواهید شد. شاید سال 2022 سالی باشد که در آن قبل از نادیده گرفتن کامل رقبا، تلویحاً برای رقبای خود آرزوی موفقیت می کنید.

وسواس نسبت به کاری که دیگران انجام می دهند، شما را از ریسک کردن باز می دارد. مراقبت بیش از حد، شیدایی و سختگیری در انجام کاری به این معنی است که فرصت های قابل اعتماد برای پیشرفت را از دست می دهید.

به خودت اولویت بده

در سال 2022 به خودتان اولویت بدهید. به آنچه می خواهید فکر کنید و بیشتر از قبل نگویید. رد دعوت های معمولی راه را به روی غریبه های غافلگیرکننده باز می کند. به خودتان اولویت بدهید و دیگرانی را که شما را تشویق می کنند تحسین کنید.

  Parimatch Casino Review

سوال بپرسید، سوال بپرسید، خود را در کانون توجه قرار دهید. هر وقت خواستی صحنه را ترک کن، بدون هیچ نگرانی و گناهی. از حدس زدن نظر دیگران دست بردارید و انتخاب ها و نظرات خود را در اولویت قرار دهید. اول مراقب خودت باش اجازه ندهید انتقاد به اعتبار بچسبد.

اخبار و رویدادها نشان می دهد که سال 2022 سال شما خواهد بود. شما نیز با این احساس همراه خواهید شد.

تصمیم بگیرید که این را بهترین سال کسب و کار خود انجام دهید. چشمانتان را ببندید، سرتان را تکان دهید و با اطمینان به خودتان بگویید. زندگی جدید شما ممکن است با گذشته شما قابل مقایسه نباشد، اما برای تغییر آماده باشید.

مترجم: اشکنه خلج

منبع: فوربس:

دیدگاهتان را بنویسید