6 هلدینگ و شرکت از گروه مالی گردشگری در بین بهترین شرکت های ایران / بانک گردشگری ماهان و هلدینگ در بین 100 شرکت برتر

بانک گردشگری و هلدینگ هلدینگ توسعه صنایع و معادن ماهان، گروه بازرگانی گردشگری دانا، توسعه فرآوری صنایع و معادن سیرجان ماهان، مجتمع فولاد صنعت بناب و احیای فولاد بافت مرتبط با گروه مالی گردشگری در فهرست برترین شرکت های ایران قرار گرفتند. .

6 هلدینگ و شرکت از گروه مالی گردشگری در بین بهترین شرکت های ایران / بانک گردشگری ماهان و هلدینگ در بین 100 شرکت برتر

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، هلدینگ ها و شرکت های مذکور در مراسم بیست و چهارمین همایش شرکت های برتر ایران در ارزیابی سال 1399 شرکت ها با چندین پله صعود نسبت به دوره قبل مقام های برتر را کسب کردند.
در این رتبه بندی بانک گردشگری در رتبه 52 و هلدینگ توسعه صنایع و معادن ماهان در رتبه 71 و در بین 100 شرکت برتر ایران قرار گرفتند.
شرکت گروه بازرگانی گردشگری دانا نیز در سال 1399 با رتبه 325 در بین 500 شرکت برتر ایران قرار گرفت اما در گروه خدمات بازرگانی در 12 کشور جهان قرار گرفت. در این ارزیابی این شرکت نسبت به دوره قبل 142 پله صعود داشته است.
شرکت گروه بازرگانی گردشگری دانا بخشی از بخش گردشگری گروه مالی گردشگری است.
شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن سیرجان ماهان نیز در گروه اکتشاف، تولید و خدمات جانبی رتبه هشتم را کسب کرد. شرکت ماهان سیرجان با رشد 250 درصدی نسبت به دوره قبل در رتبه 116 در بین 500 شرکت برتر قرار دارد.
شرکت فولاد بافت روییتال در رتبه‌بندی ۱۳۹۹ شرکت برتر ایران در سال ۱۳۹۹ در بین ۵۰۰ شرکت برتر که ۳۵ پله صعود نسبت به دوره قبل داشته‌اند، رتبه ۱۲۱ را به خود اختصاص داده است، در حالی که در بخش صنعتی در رتبه بیستم قرار گرفته است.
کارخانه احیای فولاد بافت بزرگترین و تنها مجتمع بزرگ صنعتی منطقه در سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه می باشد که از سال 1388 شروع به فعالیت نموده است.
مجتمع فولاد صنعت بناب نیز در این رتبه بندی رتبه 113 را در بین 500 شرکت برتر ایران کسب کرد. مجتمع فولاد بناب صنعت با داشتن نیروهای متعهد، متخصص و با تکنولوژی بالا در حال حاضر یکی از جوان ترین و فعال ترین مجتمع های فولادی کشور است که محصولات فولادی خود را با بهترین کیفیت روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند.
در این گزارش آمده است: این ارزیابی شامل شاخص فروش و درآمد به همراه سایر شاخص ها مانند تولید و فروش، توجه به مسئولیت های اجتماعی، گذار به اقتصاد سبز و 2 معیار ارزیابی و رتبه بندی برترین شرکت های ایران است.
در این مراسم لوح و تندیس از برترین هلدینگ ها و شرکت ها اهدا شد.

  مخالفت دبیر جنجالی ستاد امر به معروف با فعالیت یک مربی خارجی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید