5500 کارگاه ساختمانی در حال ساخت در کشور

بهروز رحیمی وی گفت: تجهیزات بهداشتی خمین به ویژه تجهیزات دیالیز به زودی ارائه می شود.

وی گفت: به زودی اقدامات لازم برای ساخت پایگاه اورژانس عسگرآباد و تامین نیروی انسانی لازم برای این پایگاه انجام می شود.

رحیمی ضمن اشاره به اینکه طرح خیریه یک مرکز جامع است سلامتی کوشک به زودی تجهیز و آماده خدمت رسانی به مردم می شود، گفت: علاوه بر این پروژه، امیدواریم مرکز بهداشت مجتمع شهرستان درچه 2 تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد تا مردم بتوانند بخشی از مشکلات را برطرف کنند. مشکلات بهداشتی در خمینی شهر.

وی با تاکید بر اینکه بهداشت و درمان در اصفهان یکی از مهم ترین حوزه های کشور است، گفت: سیاست وزارت بهداشت در سال جاری توجه به سلامت و ارتقای زیرساخت های سیستم شبکه برای ارائه با کیفیت و پایدار است. خدمات به مردم.»

معاون وزیر بهداشت در خصوص 5 هزار و 500 کارگاه در حال ساخت در کشور گفت: از این تعداد 4 هزار پروژه در حوزه بهداشت و درمان و با اولویت حاشیه شهرها و نواحی است که امیدواریم حداقل 2 هزار مورد از آنها ساخته شود. تا پایان سال جاری تکمیل شود. دست دراز کنید و آماده خدمت به مردم باشید.

رحیمی هدف از سفر به استان اصفهان را بازدید میدانی و بررسی وضعیت شهرهای کم برخوردار از نظر بهداشتی و درمانی و رسیدگی به مشکلات و معضلات این شهرها به منظور ارتقای استانداردها و ارائه تسهیلات لازم عنوان کرد. برای ارائه خدمات به مردم

5500 کارگاه ساختمانی در حال ساخت در کشور

  فتوای مراجع تقلید در چهارشنبه سوری

دیدگاهتان را بنویسید