4 ماشین جدید بهمن در راه بازار

محمد ضرابیان روز دوشنبه در نشست خبری مدیران شرکت بهمن موتور از ورود خودروی تجاری سبک، سدان و نسخه ارتقا یافته دو محصول «کرامت و وفاداری پرستیژ» به مدیران شرکت بهمن موتور خبر داد و در عین حال از تداوم همکاری با مزدا و سایر شرکای خارجی در شرایط کنونی با لغو تحریم ها، همکاری با شرکای خارجی تقویت خواهد شد.

مدیرعامل گروه بهمن موتور با تشریح برنامه های توسعه بهمن موتور از ورود چهار محصول طی شش ماه آینده خبر داد و گفت: برای عرضه محصولات جدیدی که از پایان سال گذشته و امسال داریم، امسال در در زمینه خودروهای تجاری و در زمینه خودروهای سواری نیز سدان به بازار معرفی خواهد شد.

بهمن موتور نیز محصولات جدیدی را آماده کرده است که با تغییر رویکرد بازار و تقاضا به بازار عرضه می شود. در همین راستا به منظور عرضه خودروهای شاسی بلند در مدل های مختلف با محصولات عرضه شده توسط دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ به زودی عرضه خواهد شد.

وی در خصوص هرگونه همکاری آتی پس از لغو تحریم ها خاطرنشان کرد: هیچ یک از قراردادهای بهمن موتور به پایان نرسیده و ادامه خواهد داشت و سایر شرکای تجاری گروه بهمن و سایر خودروسازان همچنان شریک تجاری هستند. ارتباطات قطع شد، اما قطع نشد.

بر این اساس همکاری با مزدا، هاوال، گریت وال و فاو قطعا ادامه خواهد داشت. با رفع محدودیت های صنعت خودرو و تحریم ها، قطعا با شرکای جدید به کار خود ادامه خواهد داد. در زمینه تجارت هم اکنون همکاری با ایسوزو، FAW و سایک مکسوس ادامه دارد.

  وام تعمیر مسکن بدون سود بانکی؟!

در ادامه این جلسه، علی پورابراهیم، ​​یکی از اعضای هیات مدیره بهمن موتور نیز به مشکلات این گروه صنعتی پرداخت و با بیان اینکه ما نیز مانند سایر خودروسازان در دوران تحریم دچار مشکل بودیم، اظهار داشت: با توجه به مشکلات موجود در این صنعت، با مشکلاتی روبرو هستیم. وی گفت: عملکرد مناسب در زمینه خریدهای خارجی مشکلات کمتری را ایجاد کرده و تعداد خودروهای معیوب بسیار محدود است.

همچنین مدیر بازرگانی شرکت بهمن موتور با تاکید بر اینکه همواره تلاش می کند تا ارتقای خاصی را در حوزه امکانات اجتماعی و مسائل ایمنی خودرو لحاظ کند، گفت: از این رو Fidelity Prestige از بالاترین سیستم های ایمنی غیر قابل رقابت در بازار بهره مند است. محصولات.”

Fidelity جدید دارای ویژگی های بسیاری است. دیگنیتی پرستیژ از نظر پیشرفت موتور نیز قدرت بیشتری دارد و 230 اسب بخار قدرت دارد. همچنین سیستم ایمنی و راحتی این خودرو بهبود یافته است.

نوروزی در مورد سدان Respect گفت: این سدان دارای شش ایربگ و موتور آن 1.5 لیتری توربو است و گیربکس آن نیز 9 سرعته Cvt خواهد بود. این خودرو اوایل سال آینده معرفی خواهد شد

نیما مومنی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت بهمن موتور نیز یکی از زیرساخت های اصلی معرفی محصول جدید را تامین شبکه نمایندگی ها اعلام کرد و گفت: از بدو ورود به بازار تکمیل شده است.

به گفته وی قطعات مورد نیاز خدمات پس از فروش در نمایندگی ها موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید