33 تکنیک عالی که زندگی مادران را آسان تر می کند

فرادید| فرزندپروری فرآیندی است که شامل بزرگ کردن، محافظت و راهنمایی است. ترفندهای زیادی برای این فرآیند وجود دارد که فرآیند را آسان تر و ایمن تر می کند.

به گزارش فراد، در اینجا 33 نکته برای والدین آورده شده است.

1 یک غلتک پرکننده به کاردستی اضافه کنید. غلتک کرکی به راحتی اکلیل ها و موارد مشابه را جمع می کند.
2. برای سوختگی های سبک از سرکه استفاده کنید. یک حوله یا پارچه کوچک را به سرکه آغشته کنید و روی محل سوختگی بمالید تا پوست خنک شود. این کار را بلافاصله پس از سوختن انجام دهید تا از سوختگی و تاول جلوگیری کنید.
3. برای جلوگیری از کمانش کمربند ایمنی در روزهای گرم، آب در ماشین اسپری داشته باشید. اگر آب داخل بطری سرد نباشد مشکلی نیست. پاشیدن آب و تبخیر آن باعث خنک شدن سریع پلاستیک و فلز داغ می شود.
4. برای بهبود ایمنی از نودل استخری استفاده کنید. نودل های استخری لوله های فومی بلندی هستند که در استخرهای شنا استفاده می شوند.
5. برای جمع آوری ناخن هایی که روی زمین افتاده اند، می توانید از یک تکه چسب نواری کوچک استفاده کنید.

ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند
6. اجازه ندهید کودکان درب حمام را قفل کنند. با یک کش لاستیکی که از بیرون و داخل به دستگیره در وصل می شود از قفل شدن درب جلوگیری کنید.
7. فرقی نمی کند فرزند شما دختر باشد یا پسر! بهتر است با استفاده از هوش و شوخ طبعی خود به او آموزش دهید که اتاقش را تمیز کند.
8. اجازه ندهید کودکتان مرتب عینک را عوض کند و شیشه های کثیف را در خانه بگذارد. سعی کنید برای او فنجانی درست کنید تا به همان فنجان عادت کند و نگذارد بنشیند.
9. از پستانک های تاشو استفاده کنید. طراحی هوشمندانه این پستانک ها به گونه ای است که به محض افتادن پستانک روی زمین، پوشش محافظ آن بسته می شود و نگران استریل کردن آن نباشید.
10. روی سیب های ورقه شده کمی نمک بپاشید. سپس روی آن را با کمی آب بپاشید تا شوری آن از بین برود. نمک زدن روی سیب باعث شادابی آن در طول روز می شود و از تیره شدن آن جلوگیری می کند.
ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند
11. سه رنگ مختلف را داخل کیسه زیپ دار بریزید و با چسب مقوا به شیشه بچسبانید تا کودکتان از کشیدن طرح های مختلف با دست و بدون ریختن رنگ لذت ببرد.
12. مخلوطی از آب و جوش شیرین درست کنید و برای چند دقیقه روی تکه چوب یا تکه شیشه ای که در کف پایتان فرو رفته است قرار دهید. برای نگه داشتن این مفصل روی کف پا می توانید از چسب زخم استفاده کنید. جوش شیرین بدون درد این ماده خارجی را از پوست پاک می کند.
13. از جعبه های بزرگ پیتزا به عنوان یک بوم بزرگ برای کودک خود استفاده کنید.
14. خراش های روی سطح کفش را با پاستل بپوشانید.
15. برای از بین بردن اثرات جادوی دائمی روی سطوح چوبی از خمیر دندان استفاده کنید.
ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند116. نازل پمپ را چندین بار ببندید تا از مصرف بیش از حد مایع ظرفشویی جلوگیری شود.
17. در مکان های شلوغ از تی شرت های ضخیم با اعداد چاپ شده (شماره 1 در یکی، شماره 2 در دیگری) استفاده کنید تا به سرعت کودکان را شناسایی کرده و از گم شدن آنها جلوگیری کنید.
18. تخت، ملحفه، بالش یا دکوراسیون اتاق خواب را انتخاب کنید که خواب را خاص و جذاب کند.
19. اگر زمان چیدمان اسباب بازی ها فرا رسیده است، آنها را با تایمر تخم مرغ سرعت دهید تا بچه ها در مسابقه هیجان زده شوند.
20.
ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند
21. برای آموزش صحیح پوشیدن بند کفش، یک برچسب عکس را از وسط نصف کنید. برش سمت راست را در اندام راست و برش چپ را در اندام چپ وارد کنید تا ببینید کدام اندام مخصوص کدام پا است.
22. در مکان های شلوغ، فرزندان خود را لباس فرم بپوشانید تا گم نشوند.
23. برای سفرهای یک روزه، شماره تلفن خود را روی دست فرزندتان بنویسید تا اگر گم شد، یک نفر با شما تماس بگیرد تا تلفن همراه قرض بگیرد.
24. آیا وقت آن رسیده است که کودک شما پستانک را ترک کند؟ هر بار که از پستانک استفاده می کنید، یک تکه کوچک از نوک پستان را ببرید تا خود نوزاد از احساس بریدن نوک پستان خسته شود و آن را کنار بگذارد.
22. روی میز بازی کودکان را با مشمع کف اتاق بپوشانید تا برای پیک نیک در فضای باز ضد آب شود.
ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند22. از یک دستمال کاغذی استفاده کنید تا به کودک خود یاد بدهید چگونه مداد را به درستی در دست بگیرد. یک دستمال را له کنید و با دو انگشت آخر (انگشت انگشت شست و حلقه) در کف دست خود بگیرید تا کودک یاد بگیرد که مداد را با سه انگشت دیگر نگه دارد.
27. از خبرنامه ها برای سازماندهی زندگی روزمره فرزندان خود استفاده کنید. می توانید از تابلوهای جداگانه برای هر کودک استفاده کنید تا یادآوری ها، وظایف روزانه یا برنامه های خود را یادداشت کنید.
28. با استفاده از رنگ کرکی، کف جوراب های کودک نوپا را رنگ کنید تا از لیز خوردن آن ها جلوگیری کنید.
22. از خمیر دندان با سر عروسک استفاده کنید تا مسواک زدن را سرگرم کننده کنید.
30 با استفاده از نرم کننده پارچه و نرم کننده آب، عروسک ها را نرم نگه دارید.

  مشکل طارمی با اسکوچیچ حل شد؟

ترفندهایی برای والدین که زندگی را آسان تر می کند

31. با کمک حلقه و ملحفه برای کودکان قلعه بسازید.
32. یک پشه بند کوچک برای کودک خود درست کنید تا از او در برابر پشه ها و آفتاب تابستانی محافظت کنید.
33 با استفاده از ورقه های پلاستیکی (که بقایای مبلمان جدید هستند) و شلنگ برای کودکان یک سرسره آبی درست کنید.

منبع: Lifehack

دیدگاهتان را بنویسید