30 مجروح و سه کشته در شش تصادف دیشب

سخنگوی اورژانس کشور گفت: در شش تصادف شب گذشته 30 نفر مجروح و سه نفر جان باختند.

مجتبی خالدی با بیان اینکه شش تصادف جاده ای شب گذشته رخ داد، گفت: ساعت 20 و 41 دقیقه شب گذشته یک فقره واژگونی در محدوده جاده قدیم تهران حد فاصل ورودی اول و دوم ساوه به سامانه 115 اورژانس گزارش شد.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و اولین آمبولانس در 8 دقیقه به محل رسید.

سخنگوی اورژانس ادامه داد: در این حادثه 6 نفر مصدوم شدند که توسط تکنسین های اورژانس در محل تحت مراقبت قرار گرفتند. خوشبختانه هر شش مجروح در محل مداوا شدند و نیازی به انتقال به بیمارستان نبودند.

وی همچنین به تصادف فوتی در استان فارس اشاره کرد و گفت: ساعت 20:26 شب گذشته تصادف یک دستگاه تریلر با موتورسیکلت در محور آباده طشک – نی ریز به سامانه 115 اورژانس اعلام شد که بلافاصله با آمبولانس پیگیری شد. در محل ارسال شد.

خالدی با بیان اینکه آمبولانس در عرض پنج دقیقه بر بالین رسید، افزود: متاسفانه در پی این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره تصادف دو خودرو در کمربندی داراب حوالی میدان الله حوالی باغ ستاره گفت: ساعت 23:03 شب گذشته سیگنال تصادف دو خودرو در اورژانس کشور داده شد. 115 که بلافاصله با دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: اولین آمبولانس ظرف دو دقیقه در محل حاضر شد و وضعیت مصدومان را بررسی کرد.

  منبع اصلی آلودگی هوای تهران

خالدی گفت: در جریان این تصادف دو خودرو پژو 405 و ساینا با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه 8 مجروح وجود دارد. سه نفر از مجروحان به مرکز درمانی منتقل شدند و پنج نفر از مجروحان در محل تحت مداوا قرار گرفتند.

سخنگوی اورژانس کشور از وقوع یک حادثه جدید با ۶ مصدوم خبر داد و گفت: ساعت ۲۲ و ۳۴ دقیقه شب گذشته دو دستگاه پژو و پژو ۴۰۵ به سامانه ۱۱۵ اورژانس اعلام و بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه در محور داراب – بندرعباس بعد از پمپ بنزین بندر بود گفت: اولین آمبولانس در عرض دو دقیقه در محل حاضر شد و به مصدومان رسیدگی کرد.

به گفته خالدی، در این حادثه 6 نفر مصدوم شدند که با سه دستگاه آمبولانس حاضر در محل برای تکمیل مراحل درمانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه خودرو سمند در محور سبزوار – شاهرود در کیلومتر 60 خبر داد و گفت: .

وی با بیان اینکه اولین آمبولانس در مدت 12 دقیقه به محل حادثه رسید، گفت: در این حادثه 5 نفر مصدوم شدند که همگی برای تکمیل مراحل درمانی به مراکز درمانی منتقل شدند.

خالدی با اشاره به وقوع حادثه دو دستگاه خودروی پراید گفت: ساعت 22 و 43 دقیقه یکشنبه گذشته 13 اردیبهشت ماه تصادف دو خودرو در مازندران به اورژانس کشور اعلام شد که بلافاصله آمبولانس در محل حادثه حضور یافت. تصادف. از حادثه در محمودآباد نقل مکان کرد.

وی ادامه داد: آمبولانس در 9 دقیقه در محل حاضر شد و وضعیت مجروحان را بررسی کرد. یکی از مجروحان در محل تحت مداوا قرار گرفت و چهار نفر برای تکمیل مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

  6 ویژگی «بهترین» مدیران در سال 2022

وی در پایان گفت: علت وقوع این حوادث توسط کارشناسان و پلیس راهور بررسی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید