3 غذای هیجان انگیزی که در سال 2022 محبوب خواهند شد

پینترست اخیرا گزارش کامل این تحلیل را منتشر کرده و به ترندهای عجیبی مانند موهای اختاپوس اشاره کرده است. اما در میان این گرایش ها سه غذا و نوشیدنی وجود دارد.

در اینجا مواردی است که باید در پیش بینی تحلیلی Pinterest برای آشپزی و البته غذا در سال 2022 جستجو کنید:

زمان مناسب برای چای

Pinterest گفت: تقاضا برای اصطلاحاتی مانند زیبایی شناسی و مهمانی های چای قدیمی به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

اعضای پینترست همچنین به دنبال انواع مختلف چای بوده اند، مانند چای نخود کره که با مخلوط شدن با لیمو تغییر رنگ می دهد. بنابراین پیش بینی در این سایت این است که تعداد اقلام مرتبط با چای در این سایت در سال 2022 افزایش یابد.

جستجوی انفجاری کلمه کیک

حالا که اشتهای شما برانگیخته شده، نوبت به کیک می رسد. پینترست پیش بینی می کند که تا سال 2022 جستجو برای کیک در این سایت انفجاری خواهد بود! پس برای کیک های جالب آماده شوید.

حالا چه کیک هایی در سال 2022 بیشتر در این سایت دیده می شوند؟ تقاضا برای کیک های ضد جاذبه تا 70 درصد افزایش می یابد و کیک های سه بعدی و کیک های حباب دار عقب نمی مانند. آنها همچنین محبوب خواهند بود: کیک های غیر معمول و کیک هایی که یک اثر هنری هستند.

غذاهای سنتی و ارثی

دستور پخت های سنتی در بین نسل X (متولدین 57-1942 در ایران) بسیار محبوب شده است. چه به دنبال ریشه های خود باشید و چه در حال تحقیق و احترام به غذاهای فرهنگ های دیگر باشید، غذاهای اجدادی و غذاهای سنتی ترند سال 2022 خواهند بود.

  کلاهبرداری با میلیاردر فوتبالیست معروف!

پینترست پس از افزایش 150 درصدی تقاضا برای اصطلاحاتی مانند غذاهای سنتی آفریقای جنوبی، افزایش 120 درصدی تقاضا برای غذاهای نروژی، افزایش 35 درصدی تقاضا برای غذاهای فیلیپینی و محبوبیت غذاهای روسی و عربی به این موضوع پی برد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید