160 دفتر خدمات بانک D در مراکز بنیاد شهید ایجاد می شود

به منظور افزایش راحتی مددجویان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای خدمات بانک D استان مازندران ، دو باجه بانک D در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران بابلسر و فریدکنار افتتاح شد.

160 دفتر خدمات بانک D در مراکز بنیاد شهید ایجاد می شود

طبق گزارشات زمان خبررسانی به گزارش روابط عمومی بانک دی ، در این مراسم ، برات کریمی ، مدیرعامل بانک دی ، جواد یوسف پور ، مدیرعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و علی عسگر باقرزاده ، نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی ، هوجی پورتولام جمعه امام بابلسر ، محمد مهدی نصیری کناری ، فرماندار فریدونکنار و جمعی از مقامات محلی در آنجا حضور داشتند.
در مراسم افتتاح پیشخوان بانک D در شهرستان های بابلسر و فریدونکنار ، مدیرعامل بانک D گفت: به منظور ارائه خدمات گسترده تر به خانواده های شهدا و ایثارگران ، سه موضوع در دستور کار بانک D قرار گرفت. برنامه های توسعه خدمات رسانی به مشتریان امتیاز ، به ویژه برای خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران. به همین منظور ، تاکنون 70 دفتر خدمات بانک D در استان های مختلف راه اندازی شده است و امیدواریم این تعداد را تا پایان سال به 160 مورد افزایش دهیم.
کریمی در مورد خدمات ارائه شده در این پیشخوان های بانکی افزود: این باجه ها کلیه خدمات دریافت و پرداخت و عملیات بانکی ، بیمه و کارگزاری سهام را ارائه می دهند. “هدف ما ایجاد پیشخوان های بانکی ، صرفه جویی در هزینه های ایجاد شعب در شهرهای مختلف است. و افزایش تعامل با بنیاد شهید و ایثارگران.
مدیرعامل بانک دی ، دومین برنامه عملیاتی این بانک را ارائه خدمات بانکی با استفاده از فرصت های موجود عنوان کرد و گفت: به همین منظور تفاهم نامه ای با پست بانک ایران امضا کرده ایم که بر اساس آن مشتریان بانک D می توانند دریافت کنند خدمات در کلیه واحدهای پست بانک. “و پرداخت بانکی خود را انجام دهید. این امر به خانواده های شهدا و ایثارگران حاضر در مناطق روستایی تسهیل و خدمات بهتری را ارائه می دهد.
وی افزود: سومین برنامه بانک D برای توسعه خدمات خود ارائه خدمات حضوری به مشتریان بانک به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران است. D ، به زودی نیازهای مشتریان بانک با استفاده از این خدمات برآورده می شود.
علی عسگر باقرزاده ، نماینده بابلسر در مجلس شورای اسلامی ، در افتتاح شعب جدید بانک D ، ضمن ارزیابی طرح بانک D و بنیاد شهید ، گفت: دولت جدید و مجلس شورای اسلامی دیدگاه ویژه ای نسبت به شهدا و خانواده شهدا خدمات شایسته ای به آنها ارائه می دهند.
وی افزود: ارائه خدمات بانکی ، بیمه ای و بورسی به این بستگان توسط بانک D شایسته ارزیابی ویژه است و این هم افزایی بین بانک و بنیاد شهید می تواند الگوی مناسبی برای سایر موسسات کشور باشد. “
در این مراسم ، جواد یوسف پور ، مدیرکل بنیاد شهید استان مرندران نیز از اقدامات بانک دی برای توسعه خدمات خود در شهرستانها تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد که این اقدام موجب افزایش رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران شود.
حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل گلی پور ، امام جمعه شهر بابلسر ، ضمن تقدیر از همکاری بانک D و بنیاد شهید در راه اندازی باجه های بانک D ، گفت: به ویژه در زمان صرفه جویی و هزینه هایی را برای خانواده شهدا و ایثارگران
وی افزود: هر شخص یا سازمانی که بتواند رضایت خانواده شهدا و ایثارگران را تامین کند مشمول لطف الهی خواهد بود.

  تاریخچه و زندگی آرام "آتابای"

fereydonkenar1 خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید