یک نماینده مجلس از فعالیت های دفتر پاریس در بخش فیلم این کشور فاش می کند

بسیار خوب وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام راحل گفت: رهبر معظم انقلاب در سی و سومین سالگرد رحلت امام راحل فرمودند کسانی که جاسوسی از دشمن به دشمن خیانت می کند و اطلاعات نادرست از دشمن می دهد.

وی افزود: در سال های گذشته این جاسوسی این حملات به صورت مخفیانه انجام می شد، اما در سال های اخیر شاهد بودیم که افراد فعال در این بخش آشکارتر از دشمن جاسوسی می کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروزه جاسوسی به شکل های مختلف به ویژه در قالب فعالیت های فرهنگی صورت می گیرد و با رنگ و لعاب فرهنگی دشمن را جاسوسی می کند.

نوباوه خاطرنشان کرد: هنرمندانی که با فیلم های خود به دنبال اخاذی هستند و سعی می کنند چهره سیاهی از جامعه ایرانی در فیلم های خود به نمایش بگذارند پیاده نظام دشمن هستند.

وی افزود: اصولا فیلمنامه چنین فیلم هایی از خارج به این افراد داده می شود و این هنرمندان نیز مجری این کمیسیون ها هستند و حتی سفارتخانه های برخی کشورها نیز به این موضوع رسیدگی می کنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حدود 10 سال پیش حزبی به نام دفتر پاریس در اداره فیلم ما فعال شد که فیلمنامه های مکتوب و دیکته ای برای تحقیر وضعیت جامعه ایران در قالب فیلم هایی از کشورهای معاند دریافت می کرد. . «اکثر فیلم‌هایی که بر اساس این سناریوها ساخته شده‌اند در دوران اصلاحات پروانه نمایش گرفتند.

یک نماینده مجلس از فعالیت های دفتر پاریس در بخش فیلم این کشور فاش می کند

نوباوه گفت: جامعه اروپایی درگیر مسائل و مشکلات زیادی است و سیاستمداران کشورهای اروپایی برای انحراف افکار عمومی تلاش می کنند تصویری غیرواقعی و مخدوش از جامعه ایران ارائه دهند.

  خداحافظ نجم الدین الشریعه از سمت خدا؟!

دیدگاهتان را بنویسید