یک ماه تا چهارشنبه سوری باقی مانده است. اولین حادثه اتفاق افتاد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: اولین آتش سوزی روز چهارشنبه در تهران رخ داد.

سید جلال ملکی در این خصوص گفت: ساعت 2:57 روز گذشته (جمعه 30 بهمن ماه) وقوع انفجار ناشی از مواد محترقه در منزلی در تهرانپارس، خیابان استهر به سامانه بیست و پنجم آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد. ایستگاه شماره 50 بلافاصله به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه نیروها در مدت سه دقیقه به محل حادثه رسیدند، گفت: همکارانش متوجه شده بودند که این حادثه در خانه ای دو طبقه رخ داده است. به گفته آتش نشانان در ورودی ساختمان، این دو پسر حدوداً 1.5 ساله متأسفانه یک حلقه سرنگ را با هم ترکیب کردند که ناگهان منفجر شد.

خوشبختانه حجم مصالح کم است و به اندازه ای نیست که باعث آتش سوزی یا آسیب به ساختمان شود اما هر دو از ناحیه سر، صورت و چشم مجروح شدند.

ملکی ادامه داد: عوامل اورژانس نیز در محل حضور یافتند و به وضعیت این دو کودک رسیدگی کردند. وی افزود: محل ایمن سازی شده و همکاران تا دقایقی آینده محل را به مالکان تحویل خواهند داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: حدود یک ماه تا چهارشنبه شب در سوریه می ماند. البته امسال با اوج گرفتن تاج انتظار داریم همکاران و شهروندان همکاری لازم را برای جلوگیری از شیوع بیشتر مانند دو سال گذشته داشته باشند.»

وی ادامه داد: یک ماه دیگر باقی مانده اما شاهد این اتفاقات هستیم و این خبر خوبی نیست. از بزرگان خانواده می خواهیم بیشتر مراقب رفتار فرزندان خود باشند. بهتر است والدین فرزندان خود را از مضرات استفاده از این وسایل آگاه کنند.

  رونالدو؛ تاثیرگذارترین ستاره ورزشی جهان

ملکی گفت: بر اساس آنچه تاکنون به سازمان آتش نشانی گزارش شده، این اولین حادثه چهارشنبه سوری در سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید