یک تراکتور به دنبال طلسم شدن مقابل پرسپولیس است

تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران یکی از زیباترین دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران را برگزار می کنند.

سرخپوشان تبریزی و تهرانی در شرایطی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که شرایط متفاوتی را تجربه می کنند. پرسپولیس با قبول شکست مقابل سپاهان شانس قهرمانی در لیگ بیست و یکم را از دست داد تا پس از پنج فصل متوالی دیگر تیم قهرمان ایران نباشد.

از طرفی تراکتورسازی در چهار هفته اخیر شکستی نداشته و با 2 برد خانگی و 2 تساوی به عنوان میهمان از منطقه سقوط خارج شده است.

هر دو تیم تاکنون 28 بار در لیگ برتر به میدان رفته اند که 14 برد برای پرسپولیس، پرسپولیس، 9 برد برای تراکتورسازی و 5 تساوی به دست آمده است. تیم صوفیه برنده قاطع بازی های گذشته است.

پرسپولیس از بازی برگشت لیگ نوزدهم تاکنون برنده تمامی دیدارها است. آنها در چهار دیدار لیگ برتر و یک دیدار سوپرجام، حریف خود را با نتیجه ای غیر از شکست از تبریز اخراج نکردند و البته در این مدت تمامی دیدارها بدون تماشاگر بود. یحیی در تمام این دیدارها هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و آنها با زدن 9 گل و دریافت تنها 2 گل نشان دادند که به این نتایج درخشان دست یافتند.

اما حالا تراکتور امیدوار است طلسم را بشکند. آنها هواداران خود را به ورزشگاه تهتی تبریز بازگردانند. هوادارانی که به تراکتورسازی در دو بازی اخیر کمک کردند. از قضا آخرین پیروزی تایتان ها در خانه و در آخرین حضور تماشاگران خود در این دیدار به ثبت رسید.

یک تراکتور به دنبال طلسم شدن مقابل پرسپولیس است

این مسابقه لیگ نوزدهم بود. مصطفی دنیزلی هدایت تراکتورسازی و گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بودند. این دیدار در تاریخ 8 شهریور 1388 برگزار شد و در نهایت تیم میزبان با یک گل احسان حاجوسفی به سه امتیاز دست یافت. 993 روز از این دیدار می گذرد و باید دید آیا علاقه مندان می توانند در 2 سال و 8 ماه و 21 روز دیگر با حضور هواداران خود از سد پرسپولیس بگذرند و از ششمین باخت متوالی مقابل این تیم جلوگیری کنند.

  چرا علی دایی دوباره محبوب شد؟

دیدگاهتان را بنویسید