یحیی دو جلسه محروم شد!

یحیی گل محمدی او فصل بسیار سخت و پرتنشی را پشت سر گذاشت و با توجه به اعتراض شدیدش به داوری و دریافت کارت های زیاد و همچنین تنبیه کمیسیون انضباطی شش بازی انجام داد. پرسپولیس او در لیگ بیست و یکم از روی سکوها تماشا کرد.

او با کارت قرمزی که در دربی گرفت روی سکوها با هواداران بازی کرد و در دیدار فینال مقابل فایرسپاسی با 4 کارت در زمین مسابقه غایب بود. او به دلیل اختلاف در دربی برگشت و اعتراضات سنگینش شش جلسه متوقف شد کمیته انضباطی مشخص شد که دو جلسه خاتمه یافته است.

یحیی دو جلسه محروم شد!

حالا با اعلام کمیسیون انضباطی، یحیی دو جلسه به دلیل تخلف در بازی با ذوب آهن برکنار شده است. در تصمیمات جدید کمیته انضباطی و قسمت مربوط به بازی ذوب آهن پرسپولیس آمده است: به دلیل تخلف یحیی گل محمدی، در بازی ذوب آهن و پرسپولیس، یک سری مسابقات در هفته بیست و ششم مقابل داور که باعث تحریک داور شد. از تماشاگران، سرمربی تیم پرسپولیس به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و در صورت حذف دو جلسه برای حذف وی برگزار می شود. (این رای قابل اعتراض است)

همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل توهین به داور از سوی تماشاگرانش باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. با توجه به تجدیدنظرخواهی این تصمیم باشگاه پرسپولیس فرصت ارسال دفاعیات خود را دارد و باید دید کمیسیون انضباطی قانع می شود یا فصل تبعید یحیی به لیگ بیست و دوم کشیده می شود.

  اعدام قاتل روحانی در حرم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید