گزینه پیشنهادی وزارت کار در حال بررسی است

سید محمد حسینی عضو پارلمان رئیس عصر امروز در حاشیه جشن عید غدیر وی در شهرقدس اظهار داشت: در نشست با مسئولان شهرستان در خصوص پیگیری های مصوبات سفر ریاست جمهوری به این شهرستان بحث و راهکارهایی برای اجرای آنها مطرح شد.

وی با اشاره به جمعیت زیاد شهرهای اطراف تهران افزود: رئیس جمهور نیز شخصاً به این موضوع علاقه دارد و با سفر به شرق و غرب استان تهران از ایجاد فرمانداری ویژه در شهریار و ورامین خبر داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به درخواست افزایش تعداد نمایندگان شهرستان های اطراف تهران به ویژه غرب استان تهران گفت: این موضوع را با جدیت در مجلس و دولت پیگیری خواهیم کرد.

    گزینه پیشنهادی وزارت کار در حال بررسی است

حسینی در پاسخ به این سوال که گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چه زمانی ارائه می شود، گفت: رئیس جمهور از زمان معرفی سرپرست 3 ماه فرصت دارد و این موضوع در دست بررسی است.

وی ادامه داد: هم در خصوص سرپرست فعلی این وزارتخانه و هم با سایر گزینه های مطرح شده از سوی نمایندگان، آحاد جامعه و کارشناسان، موضوع در حال بررسی است تا در نهایت گزینه ای برای این وزارتخانه عریض و طویل که به موضوعات مختلف می پردازد، در نظر گرفته شود. معرفی شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: زمان اعلام گزینه برای این وزارتخانه 3 ماه از زمان معرفی سرپرست است که امروز حدود یک ماه است و در صورت جمع بندی رئیس جمهور قبل از آن تاریخ معرفی می شود.

  ناله کردن مسری است!

دیدگاهتان را بنویسید