گزینه احتمالی برای ریاست وزارت کار کیست؟

جامعه 24 معین الدین سعیدی درباره معرفی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی دولت و تعیین تکلیف این وزارتخانه گفت: بر اساس شواهدی که در اختیار ما قرار گرفته، دولت آقای زاهدی وفا را به عنوان وزیر به مجلس معرفی می کند. تعاون، کار و رفاه اجتماعی کم کم گفته می شود ایشان یک مدیر پرسنلی هستند که امیدواریم بتواند این وزارتخانه را مدیریت کند.

نماینده مردم چابهار درباره تشکیل وزارت بازرگانی که مدت هاست در مجلس و دولت مطرح شده است، گفت: به نظر من با توجه به شرایط ایجاد شده در وزارت بازرگانی وجود وزارت بازرگانی ضروری است. کشور امروز


بیشتر بخوانید: تصمیمات تیم عبدالمالکی چگونه بازنشستگان را سرگردان کرد؟


وی یادآور شد: 2 سال است که قانون تمرکز اختیارات وزارت جهاد اجرایی نشده و بخشی از این اختیارات به وزارت جهاد داده شده است، وزارت جهاد قد علم کرده است بنابراین نیاز است. برای تشکیل وزارت بازرگانی، مانند بسیاری از کشورها، برای اجرای تنظیم بازار و نظارت بر بازار، و فکر می کنم یکی از حامیان وزارت بازرگانی هستم.

ساعدی درباره تامین محصولات الکترونیکی گفت: دولت باید نیازهای اولیه جامعه را در سبد معیشت با قیمت 1400 شهریور در اختیار مردم قرار می داد اما متاسفانه این کار را نکرد و اکنون می گوید که ندارد. این ساختار مجلس هم گفت تا شهریور ظرفیت استفاده از فیش های الکترونیکی را ایجاد می کنیم.

وی ادامه داد: در این خصوص سوالی از وزیر اقتصاد داشتم اما متأسفانه خلف امروز قول داد که دولت لایحه رفع مشکل پرداخت کالا به قیمت شهریور 1400 را صادر کرده است.

  آیا مدارس به خاطر آمیکرون تعطیل هستند؟

2022-08-01 06:36:35

دیدگاهتان را بنویسید