گروه بهمن چهار محصول جدید را معرفی کرد

گروه بهمن در چهارمین نمایشگاه خودروی آفتاب، چهار محصول اتوبوسی Dignity Prestige، Respect، FAW550 و City12 را معرفی کرد.

گروه بهمن چهار محصول جدید را معرفی کرد

بر اساس این خبر، بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن در حاشیه معرفی جدیدترین محصولات این شرکت گفت: اگر بخش خصوصی تمایل و حمایت داشته باشد، چه در زمینه اشتغال زایی و چه از نظر تنوع محصولات، آن را در اختیار خواهد داشت. می تواند بهترین پاسخ را به نیازهای مشتری داشته باشد.”
وی در خصوص برنامه این شرکت برای جلب رضایت مشتریان گفت: یکی از کارهای خوبی که از سال گذشته انجام شده طراحی واحد مرکز رضایت مشتریان است.
وی افزود: تلاش ما برای احترام به مشتریان و ایجاد رضایت است. ما تعریف جدیدی از کرامت مشتری در بازار خودرو ایجاد کرده ایم. ما در این مرحله متوقف نخواهیم شد.
مدیرعامل بهمن در پاسخ به سوالی درباره برنامه اخیر وزارت صمت گفت: تاکنون برنامه ریزی کرده ایم که محصولات خود را به فروش برسانیم. ما به قرعه کشی اعتقادی نداریم چون قرعه کشی مشکلی را حل نمی کند و فقط نشان دهنده نگرانی است، امیدوارم این سیستم موفق باشد. ما با رصد مخالف نیستیم، اما نمی پذیریم که موضع عوض شود.
وی افزود که بخش خصوصی انتظار دارد بتواند محصولات خود را طبق برنامه به فروش برساند. ما محصولات را طبق قانون ارزش گذاری می کنیم. تفاوت قیمت کارخانه و بازار مال ما نیست. تلاش ما افزایش تولید است.
علی مرادلو با تاکید بر اینکه مبنای این طرح موقتی است، گفت: امیدوارم این سامانه موقتی باشد و با دستور رئیس جمهور قرعه کشی لغو شود. طبق دستور رئیس جمهور برنامه ریزی کردیم.
وی در پاسخ به سوالی درباره تحویل قطره چکان ها گفت: انبار نداریم. بخش خصوصی نمی تواند محصولات خود را ذخیره کند زیرا به سرمایه در گردش نیاز دارد. ما تنها شرکتی هستیم که بدهی معوق نداریم. حتی در دوران تحریم هم به همه تاخیرها پاسخ دادیم.
مدیرعامل بهمن در پاسخ به سوالی درباره احتمال الزام فروش خودروهای تجاری از طریق قرعه کشی گفت: قرعه کشی در خودروهای تجاری امکان پذیر نیست. وسایل نقلیه تجاری عمده فروشی BTB هستند.
علی مرادلو درباره موضوع خصوصی سازی شرکت های بزرگ گفت: بحث خصوصی سازی اشتباه است. این شرکت ها از سهامداران عمده بخش خصوصی هستند. دولت فقط یک شرکت دارد. دولت باید دنبال بخش اقتصادی باشد.
وی افزود: مشکلات این شرکت قطعا قابل حل است. به یاد داشته باشید که صنعت خودرو حدود 3 درصد از تولید ناخالص داخلی است. او را تعقیب نکنید، اگر درد داشته باشد خیلی بد می شود. در ده سال گذشته، خودرو تنها صنعتی بوده است که رشد کرده است.
مدیرعامل بهمن در پاسخ به سوالی درباره مجوز واردات خودرو گفت: توقف واردات تصمیم صنعت خودرو نیست، بلکه به دلیل کمبود منابع ارزی است. ما به عنوان خودروساز هرگز مخالف واردات نبوده ایم. اگر مشتریان ما نیاز به واردات داشته باشند، از هر فرصتی برای ورود به این بازار استفاده خواهیم کرد. ما یک شبکه درجه یک داریم که هر کسی که بخواهد چندین سال به ما دسترسی پیدا کند.

  طمع زوج جوان صاحب باغ شد

دیدگاهتان را بنویسید