گروه بهمن در سال آینده مدرن ترین اتوبوس های شهری 12 و 18 متری را عرضه می کند

گروه بهمن: امسال در نظر دارد بازار خودرو را به تولید انبوه مدرن ترین اتوبوس های شهری 12 متری و سپس 18 متری که تا اوایل سال آینده بسیار مجهز و مجهز به جدیدترین فناوری های بازار شهری و اتوبوس های بین المللی هستند، گسترش دهد. . وارد شهر شوید و در صورت مساعد بودن زیرساخت ها تا سال 1402 اتوبوس های برقی به محصولات بهمن اضافه می شود.

گروه بهمن در سال آینده مدرن ترین اتوبوس های شهری 12 و 18 متری را عرضه می کند

گروه بهمن که با بهمن دیزل و سیبا موتور سهم قابل توجهی از بازار خودروهای تجاری دارد، امسال تصمیم گرفت با تولید انبوه زودهنگام مدرن ترین اتوبوس شهری 12 متری و به دنبال آن 18 اندازه گیری، بازار خودرو را گسترش دهد. مجهز و دارای آخرین تکنولوژی روز دنیا برای ورود به بازار اتوبوس های درون شهری و برون شهری و در صورت مساعد بودن زیرساخت ها تا سال 1402 اتوبوس های برقی به محصولات بهمن اضافه خواهد شد.
گروه بهمن در حاشیه پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته، از محصولات جدید خود در مناطق شهری و بین شهری خبر داد که در اوایل سال آینده دو اتوبوس 12 متری پیشرفته و مدرن شهری و به دنبال آن 18 متری مدرن و بی نظیر. اتوبوس و متفاوت تولید و آماده تحویل خواهد شد. این اتوبوس ها بر اساس استانداردها و گزینه های ملی و بین المللی ساخته شده اند که رفاه مسافران، سالمندان و افراد دارای معلولیت را به طور کامل در نظر می گیرند. لازم به ذکر است ظرفیت تولید سالانه در حوزه اتوبوس 1500 دستگاه می باشد.

  20 روز کاهش در بورس

زمان اخبار

دیدگاهتان را بنویسید