کونته: تیمی خواهم ساخت که همه را نگران کند

شرایط تاتنهام در اواسط فصل گذشته با استخدام آنتونیو کونته تغییر کرد و در نهایت در یک مسیر دشوار مقابل آرسنال موفق شد لیگ قهرمانان برای پیروزی اسپرز امسال یک تیم فعال در بازار تابستانی بوده است و آنتونیو کونته تاکید کرده است که آنها اهداف بزرگی برای فصل آینده دارند.

آنتونیو کونته گفت: “هدف من تلاش برای رقابتی بودن است.” وقتی در ماه نوامبر به باشگاه ملحق شدم، گفتم که اگر می‌خواهیم برای صعود به جدول تلاش کنیم، باید برای بهبود کیفیت خود با هم کار کنیم.

کونته: تیمی خواهم ساخت که همه را نگران کند

فکر می کنم تیم جوانی داریم. ما بازیکنان زیادی داریم که می توانند سه یا چهار سال در کنار هم برای تاتنهام بازی کنند. سعی می کنیم پایه های محکمی بسازیم، سپس گام به گام پیشرفت کنیم و در نهایت برای دستاوردهای مهم تلاش کنیم.

برای باشگاه آسان نبود که بازیکنانی مانند ایوان پریسیچ و فورستر را به صورت رایگان به خدمت بگیرد، فردی مانند کلمنت لنگلت را به صورت قرضی و بازیکنانی مانند ریچارلیسون، بیسوما و اسپنس را با پول نقد به خدمت بگیرد. در این شرایط سعی می کنید پول خود را هدر ندهید، اما در حال حاضر فکر می کنم ما سرمایه گذاری درستی انجام دادیم.

به همین دلیل به تمرینات می روم و سعی می کنم شرایط تیم را بهتر کنم. ما خیلی خوب کار می کنیم، اما مهم است که بدانیم به صبر نیاز داریم. ما به تازگی این مسیر را شروع کرده ایم، تیم های دیگر نیز بازیکنان مهمی را جذب می کنند و هزینه زیادی می کنند.»

  سفر برگشت ناپذیر مسافران پرواز 655.

دیدگاهتان را بنویسید