کولرهای گازی سری جی اسمارت Hi-Smart

آیه ماندگار – کولرگازی Hi-Smart سری J+ محصول جدید شرکت مشاور مهندسی صنایع گلدیران متبکران در دو حالت سرمایش و گرمایش کار می کند. سلسله سلام هوشمند G+ در ظرفیت های 9000، 12000، 18000 و 24000 Btu/h موجود است و می تواند تا 43 درجه سانتیگراد کار کند.

این محصول مانند تمامی کولرهای گازی اسپلیت دارای دو قسمت داخلی و خارجی می باشد. قسمت بیرونی وظیفه خنک سازی گازی که در فضای باز نصب می شود را بر عهده دارد. این واحد با اتصالات و لوله به پنل داخلی متصل می شود. یونیت داخلی که طراحی زیبایی دارد در داخل اتاق یا راهرو نصب می شود و نقش وزش باد را ایفا می کند. محصول جدید شرکت مهندسی و مشاوره صنایع متبکران گلدیران مجهز به کمپرسور اینورتر دوار DC هوشمند است که علاوه بر یکنواختی سرمایش و گرمایش، کاهش چشمگیر مصرف برق را نیز به دنبال دارد.

14603 375 خبر مرکزی

یکی از ویژگی های بارز این کولر گازی های سری G+ استفاده از گاز مبرد R32 است که برای اولین بار در ایران در کولر گازی استفاده شد. نکته جالب در مورد گاز R32 این است که ODP آن صفر و GWP 650 است.این مشکل این مبرد را به یکی از محصولات دوستدار محیط زیست تبدیل می کند.

علاوه بر این، کولرگازی های سری جی اسمارت با پرتاب باد در چهار جهت، یکنواخت ترین و بهینه ترین هوا را در تمامی مناطق محیطی ایجاد می کنند.

14604 419 خبر مرکزی

کولرگازی های سری +J های اسمارت مجهز به سنسورهای حرارتی هستند که می توانند دما و شرایط محیطی را کنترل کرده و بر اساس آن سرعت فن را تنظیم کنند. حالت خواب نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است. در این حالت دستگاه به طور خودکار بهترین شرایط خواب را تشخیص می دهد و همیشه دما را در حالت مناسب نگه می دارد.

  13 راه برای بهبود احساس خستگی

از دیگر ویژگی های این کولر گازی سری جی پلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تکنولوژی باله طلایی

• کار هوشمندانه

• کاربرد کاربردی

• قابلیت اتصال به سیستم وای فای داخلی و کنترل مرکزی

• باد طولانی

• قابلیت تنظیم رطوبت

• مجهز به تایمر

• تکنولوژی چند لایه تصفیه هوا

کولرگازی جی پلاس دارای 5 سال گارانتی تعویض کمپرسور، 24 ماه گارانتی قطعات فنی می باشد.با امکان تمدید گارانتی) و پشتیبانی 24 ساعته گلدیران.

2023-04-29 07:55:40

دیدگاهتان را بنویسید