کورک: ایرانی ها نشان داده اند که آینده متعلق به آنهاست

مثل همیشه افتضاح بود، از برد 3-2 مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی می توان فهمید لیگ ملت ها او در بولونیا بسیار گفت. والیبالیست های لهستان باید تلاش زیادی می کردند و با وجود برخی لحظات ضعیف به نیمه نهایی راه یافتند.

بارتوش چوب پنبه وی پس از پیروزی مهم مقابل ایران گفت: دو ساعت فکرمان را جمع کردیم که چگونه برنده شویم و در نهایت ست پنجم فوق العاده شد. آنها نشان داده اند که آینده متعلق به آنهاست و باید به ایران نگاه کرد زیرا بازیکنان جوان و آینده دار زیادی دارند.

وقتی خبرنگار از کاپیتان لهستان پرسید که آیا نگران تکرار خاطره تلخ گدانسک در ست پنجم هستید، کورک با عصبانیت واکنش نشان داد. گفت: این سوال عاقلانه ای نیست که از یک ورزشکار بپرسیم. وقتی وارد یک مسابقه می شویم، به باخت فکر نمی کنیم، بلکه تمام فکرمان بر این است که چگونه در مسابقه پیروز شویم.

کورک: ایرانی ها نشان داده اند که آینده متعلق به آنهاست

کوراک درباره دیدار مقابل آمریکا در مرحله نیمه نهایی نیز گفت: از شما دعوت می کنم در سالن حضور داشته باشید. روحیه تیمی خیلی خوب است. در واقع پس از پیروزی در چنین دیدار سختی، شرایط نمی تواند متفاوت باشد.

کوراک درباره پیروزی مقابل ایران نیز گفت: خوب است که صبورانه منتظر ماندیم تا بازی غافلگیرمان نکند. قرار نیست ما کامل باشیم. ما همیشه منتظر لحظات مناسبی بودیم تا شرایط را به نفع خود تغییر دهیم. به نظر می رسد این رقابت برای سال های آینده ادامه خواهد داشت زیرا آنها بازیکنان بزرگی دارند. برای آنها آرزوی موفقیت دارم، اما بازیکنانی هم داریم که به مراحل بالاتر ادامه خواهند داد. بازی با آمریکا سخت تر خواهد بود، باید صبور باشیم و تا آخر بجنگیم.

  جزئیات شناسایی فرار مالیاتی سه شرکت فولادی

دیدگاهتان را بنویسید