کودک 2 ساله حساب بانکی خانواده اش را خالی کرد

این خبر به همه والدین توصیه می شود، در واقع این خبر می تواند دلیل خوبی برای کاهش زمان استفاده فرزندتان از گوشی هوشمند باشد.

به گزارش نیویورک پست، یک کودک خردسال در نیوجرسی از طریق خرید آنلاین هنگام بازی با تلفن مادرش، 1700 دلار روی دست والدینش خرج کرد.

خانواده کومار به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده بودند و خانواده مادری در هنگام بسته بندی چمدان های خود، اقلام جدید زیادی در سبد خرید مجازی خود داشتند. اما پسر 22 ماهه او به نام آیانش که عاشق بازی با گوشی مادرش است، برای خانواده اش فاجعه مالی ایجاد کرد.

داستان از آنجا شروع می شود که خانواده به طور ناگهانی از جریان مداوم بسته هایی که از فروشگاه والمارت می آید، شوکه شده و شگفت زده می شوند. پدر خانواده می گوید: فرزندمان فقط به سمت کالسکه رفت و روی هر چیزی که آنجا بود کلیک کرد و تمام پرداخت ها انجام شد.

آیانش کوچولو در حالی که با گوشی خود بازی می کرد ۱۷۰۰ دلار خرج اسباب کشی کرد، اما لیست خرید نوزاد به قدری طولانی بود که کیسه های خرید خانواده را ساعت ها به خانه تحویل می دادند. والمارت متعهد شد که مبلغ را برای همه کالاهای بازگردانده شده توسط خانواده بازگرداند.

  تصویری شگفت انگیز از تقلید چینی از ایلان ماسک; درست است، واقعی؟!

دیدگاهتان را بنویسید