کنفدراسیون فوتبال آسیا طارمی را جانشین وی معرفی کرد

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ستارگانی را معرفی کرد که انتظار درخشش در گروه اول مسابقات مقدماتی جام جهانی در دور پنجم و ششم این مسابقات را دارند.

اللهیار صیادمنش ستاره زوریای اوکراین با عملکرد درخشان خود در لیگ اوکراین به عنوان ستاره تیم ملی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد که پیش بینی می شود در دو بازی بعدی مقدماتی جام جهانی بدرخشد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره مهاجم ایرانی می نویسد: با دعوت نشدن مهدی طارمی مهاجم پورتو به تیم ملی ایران در دور پنجم و ششم مقدماتی جام جهانی، فرصت طلایی برای یکی از بازیکنان ایرانی ایجاد شد تا توانایی های خود را به نمایش بگذارد. یکی از عناصر بی تحرک تیم باشد. «ملی شدن.

این بازیکن علایار صیادمنش مهاجم 20 ساله ایرانی است. او در هفته های اخیر با تیم زوریا اوکراین خوش درخشید و موفق شد در 4 بازی 5 گل به ثمر برساند و تیمش را به مقام سوم جدول لیگ برتر اوکراین برساند.

صیادمنش فوتبال خود را از استقلال تهران آغاز کرد. او تنها دو بار برای تیم ملی ایران به میدان رفته است اما با غیبت مهدی طارمی و صدرنشینی ایران در مرحله مقدماتی گروه اول، امیدوار است در دیدار با لبنان و سوریه زمان بیشتری برای تیم ملی به میدان برود.

پنج ستاره دیگر گروه اول مقدماتی جام جهانی که کنفدراسیون فوتبال آسیا انتظار دارد به عنوان یک ماهیگیر بدرخشد عبارتند از: سئونگ مین کو (کره جنوبی)، محمد قدوه (لبنان)، عبدالله رمضان (امارات)، ایمن حسین (عراق) و عمر. هاربین (سوریه). ) هستند.

  ولادت با سعادت حضرت علی اکبر و روز جوان مبارک باد

دیدگاهتان را بنویسید