کمی سرگرم کننده؛ فردی با رنگ گل

کدام یک از 4 طیف رنگ بنفش را بیشتر دوست دارید؟ کدام بنفش را انتخاب می کنید؟

آیا می دانستید که بنفش یکی از متعادل ترین رنگ هاست؟ زیرا ترکیب آبی و قرمز یکسان است و به همین دلیل این رنگ را نشانه قدرت، تجمل و جاه طلبی می دانند; بنابراین، با دانستن درجه رنگ بنفش که انتخاب می کنید، می توانید شخصیت خود را تشخیص دهید.

آیا در مورد این تست شخصیت کنجکاو هستید؟ بنابراین با انتخاب رنگ بنفش که بیشتر دوست دارید، رنگ بنفش بیشتری را برای شخصیت خود انتخاب کنید.

فردی با رنگ گل
شماره 1 انتخاب روشن ترین بنفش به این معنی است که شما به دنبال فرصتی برای توقف و تمرکز روی علایق خود هستید که به احتمال زیاد علایق خلاقانه هستند. در واقع، احتمالاً از تنهایی که می خواهید در آن بمانید و مدتی به آن فکر کنید، به دنبال معنویت هستید.

شما اعتماد به نفس دارید و دقیقا می دانید چه چیزی برای شما بهتر است. فکر نکنید زمانی که صرف می کنید فقط به این معنی است که تنها هستید، اما از شما هزینه می گیرد.

مسئله 2: وقت آن است که او را رها کنید و ادامه دهید. دوست دارید به شما یادآوری شود و از نوستالژی لذت ببرید و همچنین دوست دارید گاهی اوقات همه چیز را عالی انجام دهید. ممکن است بیش از حد فکر کنید، اما برای وقت خود ارزش قائل شوید و از آن عاقلانه استفاده کنید و روی آنچه می خواهید تمرکز کنید.

بنفش ترکیبی از قرمز و آبی است، پس روی قرمز تمرکز کنید.

  با چای آویشن به جنگ سرد بروید

مسئله 3: شما تمام شأن خود را خوب می دانید و شایسته احترام هستید. شما احتمالاً لیاقت بیشتری دارید و دیگران می دانند که چقدر مفید هستید. اما وقتی مردم می بینند که چقدر احترام برای شما مهم است، ممکن است تمایلی به دادن آن به شما نداشته باشند. آرام باش تا مردم فکر نکنند شما مغرور هستید. وقتی از شما احترام می بینند، احترام می آید.

مسئله 4: شما فردی بسیار قوی هستید، حتی اگر گاهی اوقات متوجه آن نباشید. مردم شما را مرکز قدرت می دانند. شاید شما به افراد زیادی کمک می کنید و در آن گیر کرده اید، پس مراقب انرژی خود باشید. هر چند وقت یکبار، اگر این به شما کمک می کند قدرت خود را دوباره به دست آورید، ممکن است از مسئولیت ها فرار کنید. برخی از مردم به شما نیاز دارند، اما به یاد داشته باشید که ابتدا باید از خود مراقبت کنید.

منبع: سایت طلا

دیدگاهتان را بنویسید