کمی سرگرم کننده؛ شخصیت ناخن شکل

به تازگی دانشمندان دریافته اند که فرم ناخن های هر فرد می تواند برخی از رازهای شخصیت او را فاش کند، پس با این تست شخصیت با ما همراه باشید.

فرم ناخن های شما چگونه است؟

شکل ناخن

1 پهن، دراز و مستطیل شکل: شما فردی آرام، واقع بین و متعادل با ذهنی باز هستید که دیگران می توانند به شما اعتماد کنند و احساس مسئولیت شما بسیار قوی است و گفتار و کردار شما یکسان است. این را هم باید گفت که ذاتا انسانی مدیریتی و مدبر هستید.

2. مربع بسیار کوچک: شما فردی باهوش هستید و در مقابل افکار دیگران انعطاف خوبی نشان می دهید.ذهن شما بسیار غنی و خلاق است و توانایی خلق چیزهای جدید را دارید.البته زود عصبانی و عصبانی می شوید اما عصبانیت شما به سرعت فروکش می کند. شما تا حدودی حریص، حسود و مبارز هستید.

3. قد بلند و لاغر: شما فردی خودخواه، حسابگر و فرصت طلب هستید، بنابراین می توانید از کوچکترین فرصت ها نهایت استفاده را ببرید. شما معمولاً می خواهید یک زندگی مجلل داشته باشید و می خواهید توجه را به خود جلب کنید و در مرکز توجه باشید. اغلب خیلی زود ناراحت می شوید.

4. کوتاه: اگر بخواهیم دقیقاً در مورد شخصیت شما صحبت کنیم، باید بگوییم که شما فردی عجول و عجول هستید که زود عصبانی می شوید; با این حال، شما بسیار باهوش و فهیم هستید. از اطرافیانتان انتظار زیادی دارید. شما همیشه تشنه داشتن روش کار و زندگی خود هستید و یک ایده آلیست قوی هستید.

5. بادام: به طور خلاصه، شما فردی بسیار حساس و شکننده هستید و روحیه عاطفی دارید. وقتی برای دیگران مفید باشید احساس خوبی دارید. شما احساساتی، مهربان، دوستانه و اجتماعی هستید.

  آمار فوت از تاج امروز 1401/03/02

6. مثلثی: شما روحیه هنری دارید، به علاوه خوب و حساس هستید. علاوه بر این، خلق و خوی شما خیلی سریع تغییر می کند و مستعد ابتلا به اختلالات عصبی هستید. شما همیشه به دنبال شهرت و بدنامی هستید و شکست در آن شما را عصبانی می کند.

منبع: سایت طلا

دیدگاهتان را بنویسید