کمی سرگرم کننده؛ شخصیت شناسی با رسم دایره و مثلث

این یکی از سری تست های شخصیت بصری است که ابعاد مختلف شخصیت را بررسی می کند. این آزمایشات در سراسر جهان بررسی شده و نتایج به دست آمده است

مثلث نشان دهنده افراد است و دایره نحوه تعامل شما با آنها را نشان می دهد.

شخصیت شناسی
مثلث شماره 1: بنابراین دایره داخل مثلث نشان می دهد که شما فردی خوب و باحال هستید. شما همیشه آماده کمک به دیگران هستید و حتی با لبخند هم می توانید به راحتی آنها را جذب کنید.

خانواده و دوستان شما بسیار به شما وابسته هستند و شما را دوست دارند. چون دایره را در وسط مثلث رسم می کنید، همیشه در محاصره افراد دیگر هستید یا به عبارتی بسیار اجتماعی هستید، اما حریم خصوصی خود را مخفی نگه می دارید و همیشه گروهی از دوستان یا آشنایان نزدیک را برای درد و دلی انتخاب می کنید. .

مثلث شماره 2: بنابراین دایره بالای مثلث نشان می دهد که شما فردی آرام و مطمئن هستید. قرار دادن یک دایره روی مثلث نشان می دهد که شما در مورد دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستید. شما از همسالان خود جدا نیستید و زیاد با آنها سر و کار ندارید.

شما تمرکز و اقتدار زیادی در کار خود دارید و معمولا دیگران را به خاطر کارهای جالبی که انجام می دهید تحسین می کنید. هر از گاهی ترجیح می دهید از شلوغی دور بمانید و برای خود وقت بگذارید.

مثلث شماره 3: دایره داخل مثلث نشان می دهد که شما محافظه کار هستید و برایتان مهم نیست که چقدر دیگران را می شناسید، از آشنا تا غریبه به همه کمک می کنید، در واقع شما نگهبان دیگران هستید. افراد دیگر هر زمان که به کمک و نصیحت نیاز دارند به سراغ شما می آیند زیرا شما وفادار و باهوش هستید.

  عراق خواهان افزایش واردات گاز از ایران است

مثلث شماره 4: این چیدمان نشان می دهد که شما فردی بسیار شاد و حامی هستید، در واقع بهترین ناجی هستید و دیگران را به انجام کارهای مختلف و پیشرفت تشویق می کنید. علاوه بر این، با مشاهده پیشرفت دیگران، احساس خوشبختی و سعادت خواهید کرد.

در واقع، به ندرت احساس حسادت می کنید. نگاه شما به زندگی کاملاً مثبت است و حتی در بدترین شرایط هم می توانید امید پیدا کنید. اکثر اطرافیان شما را با عزت نفس بالا می شناسند.

منبع: سایت طلا

دیدگاهتان را بنویسید