کمی سرگرم کننده؛ بیماری شایع ماه تولد خود را حدس بزنید!

شما می توانید بسیاری از مشکلات روحی و جسمی را در ماه تولد خود تشخیص دهید و در صورت لزوم از آنها پیشگیری کنید.

اگر می خواهید درباره خود و بدنتان بیشتر بدانید، گاهی بد نیست طالع بینی خود را دنبال کنید.

فروردین: فروردین ها معمولا بیشتر در سر، مغز و صورت درگیر هستند. چاکراهای آنها در چشم سوم یا وسط پیشانی قرار دارند. اول آوریل معمولا خیلی زود گرم می شوند. به همین دلیل استرس روانی می تواند باعث سردرد، میگرن و سکته شود. فروردینی ها نیز به دلیل استرس با مشکل ریزش مو مواجه هستند.

می توان: اردیبهشتی عمدتاً در ناحیه گردن، گوش و گلو مبتلا می شوند. چاکراهای آنها بیشتر در گلو فعال هستند. آنها همچنین مستعد مشکلات تیروئید هستند و ممکن است دائماً سرماخوردگی، گلودرد یا گوش داشته باشند که می تواند منجر به افزایش وزن یا کاهش وزن ناگهانی شود.

ژوئن: هوردادی ها معمولا در ریه ها، شانه ها، بازوها و دست ها مشکل دارند. چاکرای قلب در آنها فعالتر است. آنها اغلب مشکلات تنفسی، تب و آنفولانزا دارند و سیستم ایمنی آنها درگیر است. سیستم عصبی آنها نیز تحت تأثیر استرس قرار می گیرد.

جولای: کمانداران معمولا در قفسه سینه، سینه و شکم شرکت می کنند. چاکرای قلب در آنها فعالتر است. سرطان یکی از مشکلات متولدین این ماه است. آنها بیشتر مستعد افسردگی هستند و بیشتر در معرض اختلالات گوارشی هستند. ماهی خال مخالی یا اشتهای زیادی به غذا دارد یا اصلا چیزی نمی خورد. هنگامی که آنها افسرده هستند، عدم تعادل بزرگ در عادات غذایی آنها وجود دارد.

  تصاویر/ طرح پلیس راد; دستگیری سارقان و سوء استفاده ها

آگوست: متولدین مرداد ماه مشکلات قلبی، کمر و ستون فقرات و خون دارند. ماهی های مرداد اغلب از مشکلات قلبی رنج می برند. بسیار مهم است که مراقب عصبانیت خود باشید تا مشکلات قلبی شما بدتر نشود.

سپتامبر: ماه سپتامبر تحت تأثیر سیاره مریخ قرار گرفته است. مشکلات آنها معمولا در شکم، معده و روده است. ماهی ها اغلب مشکلات گوارشی و عادات غذایی دارند. همچنین ممکن است در انتقال غذا مشکل داشته باشند. به همین دلیل است که تغذیه سالم و حفظ یک رژیم غذایی متعادل بسیار مهم است.

مهر: فوک ها با کلیه ها، غدد درون ریز و پوست مشکل دارند. متولدین مهرماه معمولا پوست حساسی دارند. بسیار مهم است که بدن خود را هیدراته نگه دارید و از رطوبت پوست مراقبت کنید. آنها برای جلوگیری از مشکلات گوارشی باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشند. در غیر این صورت بدن آنها در توزیع غذا دچار مشکل می شود.

ممنوعیت: ماهی آبان معمولا در مثانه، مقعد، دستگاه تناسلی و تخمدان ها مشکل دارد. متولدین آبان ماه مستعد ابتلا به عفونت های مقاربتی هستند و باید بسیار مراقب باشند. مشکلاتی مانند عفونت مثانه، عفونت دستگاه تناسلی و سندرم تخمدان پلی کیستیک در زنان آبان بیشتر دیده می شود.

آتش: ماهی ها معمولاً در ناحیه لگن، ران، سیاتیک و بینایی مشکل دارند. چاکراهای آنها با چشم سوم مشکل دارند و با چشم ها مشکل دارند. بسیار مهم است که از بینایی خود مراقبت کنید. در غیر این صورت احتمال تصادف برای آنها وجود دارد.

ژانویه: الماس با استخوان های زانو، دندان ها، پوست و مفاصل مشکل دارد. متولدین دی ماه مستعد شکنندگی استخوان هستند و باید هنگام ورزش یا انجام فعالیت های دیگر بسیار مراقب باشند.

  میلاد خاتمی: دیوانه بودم

بهمن: بهمن معمولا در قسمت پایین ساق پا، مچ پا و گردش خون مشکل دارد. بهمن معمولا مشکلاتی مانند واریس ایجاد می کند و باید مرتب ماساژ داده شود. همچنین ممکن است دچار پیچ خوردگی مچ پا و درد شدید در این ناحیه شده باشند. متولدین بهمن ماه باید برای ناحیه پا ماساژ و طب سوزنی انجام دهند.

مارس: ماهی اسفند معمولاً با سیستم عصبی، پاها و تالاموس مرتبط است. چاکراهای آنها در ناحیه چشم سوم مشکل دارند. استرس و اضطراب در آنها باعث اختلال در سیستم عصبی آنها می شود و انجام تمرینات تنفسی و تقویت سیستم ایمنی آنها بسیار مهم است. معمولاً مشکلاتی مانند پای ورزشکار، انحراف انگشت شست پا و پینه دارند و باید در این مواقع مراقب باشند.

منبع: خبر فوری

دیدگاهتان را بنویسید