کمی سرگرم کننده؛ آدمی با قهوه ای که می نوشید!

شاید باورش سخت باشد، اما نوع قهوه ای که دوست دارید و می نوشید ارتباط تنگاتنگی با شخصیت شما دارد.

اگر می خواهید شخصیت خود را کشف کنید، فقط بگویید چه قهوه ای دوست دارید؟

قهوه تلخ بدون هیچ گونه افزودنی: شما واقعاً انسان هستید و آشکارا صحبت می کنید. شما دوست دارید همه چیز را ساده نگه دارید. شما اغلب ساکت و گاهی عصبانی هستید. شما عاشق موسیقی و هنر هستید.

اسپرسو: شما قدرت رهبری دارید. دستورالعمل های موجود در خون شما شما فردی بسیار سخت کوش هستید و گاهی اوقات ناامید می شوید. اراده شما مثال زدنی است شما قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

دیر: شما معمولا عصبی هستید. شما قلب خوبی دارید و دوست دارید اطرافیانتان را خوشحال کنید. شما اغلب هنگام حل یک مشکل شک دارید.

کاپوچینو: شما جاه طلب هستید و می توانید همه چیز را کنترل کنید. شما خلاق، صادق و با انگیزه هستید. توانایی شما در برقراری ارتباط خوب است و دوستان خوبی پیدا می کنید، اما افراد کم تخیل خسته کننده هستند.

فراپاچینو: داری ریسک میکنی شما منظم هستید و می توانید وظایف را برنامه ریزی کنید، شما ماجراجو و شجاع هستید. شما آنقدر بی پروا هستید که گاهی اوقات هنگام انجام کارها به سلامتی خود توجه نمی کنید.

قهوه فوری: شما خوش اخلاق و خوش بین هستید. شما به گذشته نروید و لذت ببرید. گاهی اوقات از وظایفی که به شما سپرده شده است غفلت می کنید و از انجام آنها اجتناب می کنید.

منبع: سایت طلا

  قیمت جهانی طلا امروز 14/02/07

دیدگاهتان را بنویسید