کلاهبرداری با میلیاردر فوتبالیست معروف!

فرادید| اخیرا برخی رسانه ها در مورد کلاهبرداری این روزها از یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان فوتبال کشور گمانه زنی کرده اند و مدعی شده اند که وی به چند فقره کلاهبرداری متهم شده است.

رسانه ها بدون ذکر نام بازیکن یا تیمش مدعی هستند که او قصد دارد تمام دارایی خود را نقد کند و به کشور دیگری مهاجرت کند اما در میانه راه با شکایت طلبکارانش مواجه شد و درگیر شد.

به گزارش این رسانه ها، این اولین بار نیست که این بازیکن مطرح فوتبال درگیر حواشی می شود و در سال های اخیر حاشیه های زیادی نام او را به دنبال داشته است.

خبرگزاری ایلنا که این ادعا را برجسته کرده است، به عملکرد ضعیف اخیر و تجهیزات جانبی او با باشگاهش اشاره کرده و گفته است که ممکن است تمرکز او را مخدوش کرده باشد.

به نظر می رسد ایلنا قصد دارد با مشاهده نتیجه نهایی شکایت طلبکاران این بازیکن، جزئیات بیشتری از ماجرا منتشر کند و نام و تیم متهم به کلاهبرداری را به تفصیل فاش کند.

اگرچه خبرگزاری ایلنا نام این بازیکن و تیمش را اعلام نکرد، اما برخی رسانه ها مدعی شدند اشاره ایلنا به عملکرد ضعیف او و پیام های حاشیه ای اخیر، اشاره غیرمستقیم به یکی از سرخابی ها بوده است.

  جوکر از جامعه دارای مشکلات جسمانی عذرخواهی کرده است

دیدگاهتان را بنویسید