کشیدن چادر بر سر زنان قابل بخشش نیست

خبر مرکزی – حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی بیان کرد: برخی از افرادی که از سوی صدا و سیما به مناظره درگذشت خانم مهسا امینی دعوت شده بودند افرادی بودند که در دادگاه ها پرونده داشتند و حضور فعال در حوادث سال 2018 را قبول نداشتند. و مبانی نظام و انقلاب.

نوروزی در ادامه بر دعوت از روحانیون خبره و آشنا به مبانی حقوقی و انقلاب اسلامی در مناظره های مختلف تاکید کرد و گفت: اتفاقات مختلفی در کشور در حال رخ دادن است که درگذشت خانم مهسا امینی یکی از آن مسائل در کشور است و نباید بهانه ای برای دردسر شود.سیاسی شدن و موضوع رسانه های متخاصم و بیگانه.

وی با انتقاد از رفتار خصمانه معاندین در آتش زدن مسجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی گفت: حمله عده ای به زنان محجبه و برداشتن حجاب مانند طاغوت رضاخان خلاف رفتار عقلانی و اخلاقی است. در کشور.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس گفت: آرامش جامعه برهم نخورد و نهادهای امنیتی با اغتشاشگرانی که به امامزادگان، مساجد و نوامیس مردم دست درازی می کنند قاطعانه برخورد کنند.

نوروزی گفت: موضوع فوت خانم مهسا امینی توسط پزشکی قانونی و نهادهای ذیربط در حال بررسی است و نباید از این موضوع استفاده دیگری کرد.

وی با بیان اینکه چرا همه اتفاقات و کمبودها فقط توسط عده ای خاص در کشور دامن می زند، تصریح کرد: سران منافقین و افراد مرتبط با رژیم پهلوی با کوچکترین حادثه ای به دنبال برهم زدن فضای روانی علیه انقلاب و مردم هستند. یک کشور.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس بر صیانت از خون شهدا تاکید کرد و گفت: عده ای که در 8 سال گذشته در مسند قدرت بوده اند با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها سعی در ایجاد ناامنی در جامعه دارند.
نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: این گونه رفتارها باعث تضعیف انقلاب و کشور می شود که در مقابل معاندان تردید نکنید و آرامش جامعه در اولویت است.

  قتل همزمان مادر و دختر

2022-09-23 04:47:57

دیدگاهتان را بنویسید