کشتن رویاهای متحرک در کف خیابان

خبر مرکزی– خیلی ها فکر می کنند حتی مورچه ها را هم اذیت نمی کنند، اما برخی دیگر می گویند مردم عادی را اذیت می کنند، به همین دلیل تبدیل به آدم های خاکستری شدند.

تمام زندگی شان بر دوششان است و از این سر شهر به آن طرف شهر می دوند. بیشتر آنها در قسمت جنوبی شهر زندگی می کنند، اما برخی دیگر در قسمت های مرکزی و زیر پل ها می خوابند. گرچه کوخ نشینان به شهروندان آسیبی نمی رسانند، اما گاهی خود قربانی جنایاتی می شوند که گاه دچار سردرگمی می شوند.

در این گزارش نگاهی داریم به مهم ترین موارد قتل تخت خواب مقوایی.

پسرهای مست اشتباه مرد کارتونی خواب را کشتند

بیست و دوم امسال مردی با پلیس فردیس تماس گرفت و از وجود جسدی در حاشیه خیابان خبر داد.

به گزارش کانون ۲۴، با حضور تیم پزشکی قانونی در محل مشخص شد جسد مردی ۴۰ ساله اهل کارتن است که آثار حمله با قمه به بدنش دیده می شود. جسد، اما شناسنامه همراه خود ندارد.

فردی که با پلیس تماس گرفت مدعی شد دقایقی پیش ناگهان راننده ای با سرعت زیاد از کنار من گذشت و چند صد متر جلوتر در حاشیه خیابانی آرام توقف کرد و سه پسر جوان از آن خارج شدند. خودرو و جسد این مرد را پیدا کردند و از صندلی عقب پیاده شدند و پس از پرتاب آن در کنار شمشادها فرار کردند.

با کشف این سرنخ تحقیقات برای دستگیری راننده خودرو آغاز شد اما مشخص شد وی از محل سکونت خود متواری شده است. سرانجام پلیس مرد جوان را پیدا و دستگیر کرد.

  حدود 13000 گاوصندوق بانک توریستی برای حفاظت از دارایی های ارزشمند مردم خدمت می کنند

وی با اعتراف به قتل مرد مقوایی گفت: چندی پیش بیرون مغازه نشسته بودیم و حالت عادی نداشتیم. مرد مقوایی را در خواب به عنوان کارگر سابقم دیدم و به او حمله کردم چون کینه داشتم و هرچه می گفت باور نمی کردم که من را نمی شناسد چون حالت عادی نداشتم.

وی مدعی شد: دوستانم برای کمک آمدند و ما او را آزار دادیم. وقتی به خود آمدیم و متوجه شدیم اشتباه می کنیم، جسد او را روی صندلی عقب آن طرف شهر گذاشتیم و به نقطه خلوتی در آن طرف شهر بردیم و رها کردیم، اما خیلی زود لو رفتیم.

در ادامه دو همدست این جوان دستگیر و به عمل جنون آمیز خود اعتراف کردند. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول ادامه دارد.

کشتن رویاهای متحرک در کف خیابان

قتل در کوچه پس کوچه های شهر

تیرماه سال جاری پس از کشف جسد خون آلود مردی 43 ساله در خیابان «مولوی»، کارشناسان پزشکی قانونی پرونده کیفری جدیدی تشکیل دادند.

به گزارش ۲۴، با حضور تیم پزشکی قانونی در محل پیدا شدن جسد مشخص شد مرد ناشناس بر اثر اصابت دو ضربه چاقو به ناحیه گردن در یکی از کوچه پس کوچه ها فوت کرده است. منطقه مولوی


بیشتر بخوانید: قتل برای قرائت مجازی


کارآگاهان در اولین اقدام تحقیقات خود را برای شناسایی این فرد آغاز کردند و مشخص شد وی یکی از مستمندان بخشداری مولوی بوده که با چند نفر اختلاف شخصی داشته است.

با دستور تحویل جسد به پزشکی قانونی، پزشکی قانونی شناسایی متهمان این جنایت را آغاز کردند.

کشتن رویاهای متحرک در کف خیابان

کشف جسد مرد مقوایی که در گونی عجیب خوابیده است

در شهریور ماه سال 1397 مردی در یکی از خیابان های شمال شرق تهران هنگام تردد با گونی عجیبی برخورد کرد و با نزدیک شدن به گونی زرد متوجه شد که در حال لرزش است.

  وقتی سربازان اوکراینی برای پوتین سرود خواندند +فیلم اتفاق عجیبی افتاد

به همین دلیل عابر به سمت او رفت و پس از بازکردن گونی متوجه جسد مرد میانسالی شد که داخل گونی جا مانده بود. عابر پیاده بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفت و گزارش داد.

پس از جابجایی مرد میانسال، معاینه آغاز شد، اما ساعتی بعد در بیمارستان بر اثر ضربات متعدد چاقو فوت شد و تلاش پزشکان برای نجات جان او بی نتیجه ماند.

تیم جنایی متوجه شد که او 56 ساله است و دو سال است که در بستر بوده است. در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول در محله دیگری کشته شده و افراد ناشناس جسد نیمه جان وی را در اطراف بزرگراه ارتش رها کرده اند.

تحقیقات برای افشای قاتل وی ادامه دارد و پس از گذشت سه سال هیچ اثری از قاتلان به دست نیامده است.

کشتن رویاهای متحرک در کف خیابان

قتل مرد مقوایی که در یک ساختمان متروکه خوابیده است

دوازدهمین روز از بهمن ماه سال گذشته ماموران کلانتری غرب در حوالی بزرگراه یادگار امام (ره) در حوالی ساختمانی نیمه ساز به یک شی مشکوک برخورد کردند.

پلیس با نزدیک شدن به این شی ناشناس متوجه شد که جسد مرد جوانی روی زمین افتاده است.

بلافاصله موضوع به بازپرس ویژه قتل و یگان جنایی گزارش شد. با حضور کارآگاهان قتل، ماموران هنگام معاینه جسد متوجه سوراخ های متعددی در شکم وی شدند.

به گزارش خبر مرکزی، در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول بر اثر اصابت چهار گلوله جان باخته است. همچنین در بررسی های میدانی، ساختمان متروکه ای در نزدیکی محل پیدا شدن جسد وجود داشت که پزشکی قانونی معتقد است مقتول در آنجا خوابیده و در آنجا زندگی می کرده است.

  مصرف چربی می تواند خطر سکته مغزی را کاهش دهد

ماموران با حضور در ساختمان نیمه کاره با شناسنامه ملی مقتول باخمن 35 ساله مواجه شدند. چند گلوله هم روی دیوار ساختمان بود.

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد خواهر مقتول پنجم بهمن ماه به پلیس آگاهی از ناپدید شدن خود در اسلامشهر داده است. تحقیقات بیشتر برای شناسایی عاملان این جنایت با گذشت نزدیک به یک سال همچنان ادامه دارد.

2022-11-10 20:55:20

دیدگاهتان را بنویسید