کشتن رانندگان با سنگ

422640 160 خبر مرکزی

مرد میانسالی که به اتهام سنگسار دو خودرو و کشتن یک زن و مرد تحت تعقیب بود، هنگام پرتاب سنگ به سمت دو خودرو دیگر در تهران دستگیر شد.

اما او مدعی است که بیماری روانی دارد و باید در بیمارستان بستری شود.

مرگ راننده تاکسی اینترنتی

یازدهم آذرماه امسال گزارش مرگ جوانی سوار بر خودروی پراید خود در بزرگراه یادگار امام، ابتدای بزرگراه شیخ فضللا به ماموران کلانتری 118 ستارخان اعلام شد.

با حضور ماموران در محل، در بازرسی اولیه با جسد راننده در حالی که شیشه جلو و شیشه عقب شکسته و مقداری شن داخل خودرو ریخته شده بود، مواجه شدند. با توجه به اینکه ساختمانی در حوالی محل حادثه در حال ساخت است، به نظر می رسد مرگ راننده ای به نام رضا بر اثر ضربه مصالح ساختمانی یا ریزش سنگ به خودرو بوده است. لذا با تشکیل پرونده و فرضیه فوت بر اثر تصادف، پرونده تشکیل شد.

قتل معلم

حدود یک ماه از فوت راننده پراید می گذرد.

شاهدان حادثه به پلیس گفتند مرد جوانی را دیدند که کنار پل ایستاده بود و به سمت سه خودرو سنگ پرتاب می کرد که راننده یکی از خودروها همان معلم 45 ساله ای بود که در این تصادف جان باخت و راننده دو خودروی دیگر بود. هستند.

با اعلام خبر فوت خانم معلم، پرونده ای در شعبه سوم دادسرای کیفری صوفیه تشکیل و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی صوفیه برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

عکس مرد سنگی

عکسی از سنگ تراش در تحقیقات میدانی پیدا شد، اما هیچ مدرکی برای اثبات هویت او وجود ندارد. با احتمال وقوع حوادث دیگری، ماموران کلانتری دهم به سراغ پرونده های موجود در کلانتری ها رفتند و با توجه به شباهت مرگ راننده پراید، فرضیه کشته شدن وی با سنگ قوت گرفت.

  دلیل کشتن پلنگ قائمشهر چه بود؟

تحقیقات برای دستگیری این سنگتراش ادامه داشت و گشت های ویژه پلیس در بیشتر نقاط شهر فعال بودند. صبح پنجشنبه 23 دی ماه به پلیس نواب اطلاع داده شد که مردی به سمت خودروهای 206 و سمند در ابتدای خیابان امام خمینی سنگ پرتاب کرده است.

ماموران بلافاصله به محل رفتند و سنگتراش را دستگیر کردند. او زمانی که در برابر بازپرس جنایی حاضر شد به جرم خود اعتراف کرد. متهم 45 ساله برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی منتقل شد، تحقیقات ادامه دارد.

دستگیری 10 متهم

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس صوفیه در خصوص دستگیری متهم این پرونده گفت: با توجه به اینکه این حادثه باعث ایجاد ناامنی روانی در جامعه شد، دستگیری عامل یا عاملان این حادثه برعهده پلیس پیشگیری قرار گرفت. دستور کار و آگاهی و بیش از 50 تیم مسئول.

وی افزود: در این مدت حدود 10 متهم که در نقاط مختلف شهر سنگ پرتاب می کردند دستگیر شدند اما پس از دستگیری این افراد مشخص شد که هیچ یک متهم اصلی این پرونده نیستند. به دلیل تلاش برای ارتکاب جنایت یا حادثه دیگر توسط پلیس دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه متهم در همان لحظات اولیه دستگیری اعتراف کرد، گفت: در حوادثی که این فرد مرتکب شد، دو نفر فوت کردند، حدود 6 نفر مجروح شدند و به حدود 8 خودرو خسارت وارد شد. البته این مرد همدستی نداشت و خودش مرتکب این جنایات شد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید