کدام سینماها میزبان جشنواره فجر خواهند بود؟

سینماهای مردمی جشنواره فجر علاوه بر تجهیز به غرفه اینترنتی متصل به سمفا، باید در سال گذشته و همچنین دوره های قبل جشنواره نمایش موفقی داشته باشند.

در دستورالعمل انتخاب سینماهای میزبان چهلمین جشنواره فیلم فجر تاکید شده است که متقاضیان باید کیفیتی مدرن یا درجه یک با امکانات مدرن داشته باشند.

سینماهای متقاضی علاوه بر شرایطی مانند تجهیزات فنی، نمایش بهینه، امکان نمایش فیلم از جمله دانلود آزمایشگاه دیجیتال و شرایط مناسب برای رعایت دستورالعمل بهداشتی ستاد ملی، باید تجهیزات لازم را نیز برای جلوگیری از سرقت و فیلمبرداری غیرمجاز داشته باشند.

سینماهای جشنواره به دو بخش خانگی برای عموم مردم و موسسات، مدیران و نمایندگان رسانه‌ها تقسیم می‌شوند. به گفته مدیر سینمای جشنواره فیلم فجر، اسامی سینماهای نمایش دهنده آثار چهلمین جشنواره فیلم فجر چهارشنبه 15 دی ماه اعلام می شود.

محمدرضا فرج درباره نحوه اکران فیلم های جشنواره در سینماهای کشور گفت: امسال برای اولین بار روشی برای اکران فیلم در سینما تدوین و منتشر شد که مورد توجه فعالان این حوزه بود. بر اساس این سیاست سینماهای مورد نظر بررسی و رایزنی شده و تا روز چهارشنبه 15 دی ماه اسامی سینماهای اکران کننده فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر را رسما اعلام خواهیم کرد.

فرج با بیان اینکه این روش از ابتدای جشنواره چهلم بر روی سایت جشنواره قرار گرفته است، افزود: امیدواریم با توسعه چنین روشی شرایط اجرای آن دقیق تر شود و به نظر می رسد این روش تبدیل شدن به یک وظیفه ثابت برای جشنواره.”

برای دسترسی به این شیوه نامه به سایت زیر مراجعه کنید:

  اخبار مهم در مورد قیمت خودرو

https://www.fajrfilmfestival.com/regulations/cinema

دیدگاهتان را بنویسید