کاسیانو در پشت صحنه از پرسپولیس دور می شود

پس از جذب افراد مورد نظر یحیی گل محمدی در چندین پست و عملکرد خوب پرسپولیس در نقل و انتقالات، حالا باشگاه پرسپولیس قصد دارد در اسرع وقت قرارداد دو مهاجم خارجی را نهایی کند تا پروژه انتقال پرسپولیس در آستانه خط پایان باشید.

یکی از مهاجمانی که پرسپولیس کاسیانو دیاز، مهاجم 33 ساله برزیلی قراردادی یک ساله با ویزل دارد اما مذاکرات برای رضایتنامه او به خوبی پیش رفته است. طرفین برای این انتقال چراغ سبز نشان دادند.

مبلغ مورد نظر باشگاه پرتغالی ویزلا برای فروش کاسیانو به پرسپولیس 300 هزار دلار است و خود این بازیکن برای دو فصل 600 هزار دلار دستمزد می گیرد. علیرغم توافق بر سر مفاد قرارداد و توافق با این بازیکن برای بازیکن شدن پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس هنوز موفق نشده مبلغ درخواستی باشگاه پرتغالی را برابر کند و همین امر باعث پیوستن کاسیانو به پرسپولیس شد.

مهاجم برزیلی که با ویسلا قرارداد دارد در تمرینات این تیم شرکت کرده و هنوز مشخص نیست چه زمانی راهی ایران می شود. بازیکنان پرسپولیس که ستاره های زیادی را به خدمت گرفته اند، در شرایط مالی بسیار بدی به سر می برند و حتی نتوانسته اند از شر اعضای تیم خود در فصل گذشته خلاص شوند.

کاسیانو در پشت صحنه از پرسپولیس دور می شود

درویش و یارانش که با حساب خالی باشگاه مواجه شده بودند به طرق مختلف تلاش کردند تا رضایت نامه کاسیانو را جلب کنند اما تا اینجای کار ناکام مانده اند. وی در آخرین صحبتی که پرسپولیس با همتای پرتغالی خود داشت، از آنها خواست تا در دو سه قسط مبلغ رضایت نامه کاسیانو را پرداخت کنند که به شدت علیه باشگاه پرتغالی بود.

  هواشناسی ایران امروز ۱۳۰۱/۰۴/۲۱

باشگاه ویزلی پول نقد می خواهد و پرسپولیس پول ندارد. حال باید دید تکلیف حضور این بازیکن در پرسپولیس چه می شود و آیا مهاجم مورد علاقه یحیی که از اواسط سال گذشته به دنبال جذب او بود بالاخره به تهران خواهد آمد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید