کاربران اپل را مجبور به خروج از iOS 14 کرد

422665 964 خبر مرکزی

اپل در حال کار بر روی روش جدیدی برای ارائه به‌روزرسانی‌های امنیتی جایگزین به کاربران آیفون و آی‌پد است. این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که برای کاربرانی که آمادگی آپدیت به iOS 15 را ندارند پچ های امنیتی برای iOS 14 ارائه خواهد کرد، اما اکنون به نظر می رسد که نظر خود را تغییر داده است.

در حال حاضر، اپل دیگر به کاربران اجازه نمی دهد تا با آپدیت های امنیتی iOS 14 همراهی کنند، در عوض، به روش سنتی به روز رسانی بازگشته است که در آن کاربران مجبور به نصب آخرین نسخه سیستم عامل (که iOS 15 است) هستند. ) برای به دست آوردن پیشرفت های امنیتی.

این تغییر پس از انتشار iOS 15.2 در دسامبر 2021 اعمال شد. به عنوان مثال، اپل در 26 اکتبر 2021 به روز رسانی iOS 14.8.1 را برای دستگاه هایی که با iOS 15 کار نمی کنند منتشر کرد، اما این به روز رسانی دیگر در دسترس نیست و دستگاه‌های دارای iOS 14.8 یا قدیمی‌تر دیگر نمی‌توانند کار کنند. به روز رسانی به iOS 14.8 .1. در عوض، منوی به روز رسانی نرم افزار فقط آپدیت iOS 15.2.1 را نشان می دهد.

پیش از این، iOS 15 به‌روزرسانی اختیاری در نظر گرفته می‌شد و کاربران فقط می‌توانستند وصله‌های امنیتی را روی iOS 14 نصب کنند. اگرچه ممکن است این یک اشتباه باشد، اما بعید است که انتخاب اپل باشد، زیرا این شرکت هیچ اصلاح دیگری برای امنیت iOS 14 منتشر نکرده است. از اکتبر

اگرچه این شرکت چیزی را تایید یا رد نکرده است، اما ممکن است در تصمیم خود در مورد به روز رسانی های جایگزین برای کاربرانی که نمی خواهند به آخرین نسخه iOS ارتقا دهند، تجدید نظر کند. اما در حال حاضر، اگر می‌خواهید آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی آیفون یا آی‌پد خود را دریافت کنید، باید iOS 15 را نصب کرده باشید.

  قتل یک جوان با وسوسه های یک زن!

دیدگاهتان را بنویسید