کادرفنی باشگاه استقلال آماده عقد قرارداد با سرمربی ایرانی سابق هرتابرلین آلمان در صورت بروز مشکل است.

باشگاه استقلال در دو هفته اخیر زمان زیادی را صرف انتخاب سرمربی جدید استقلال کرده است، اما موفقیتی نداشته است. مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال امیدوار بود جواد نکونام را جایگزین فرهاد مجیدی کند اما نتوانست نظر او را جلب کند.

آجورلو معتقد بود که در صورت پیروزی استقلال با فرهاد مجیدی، این امر با یک گزینه داخلی دیگر امکان پذیر است، بنابراین پس از منتفی شدن حضور نوکونام، به سمت رضا عنایتی رفت، اما وقتی متوجه واکنش منفی گسترده هواداران استقلال شد، مجبور شد به این سمت برود. گزینه های خارجی اگرچه نام های زیادی مطرح شده است، اما سه گزینه اروپایی در میان گزینه ها قرار دارند که از جمله آنها می توان به مورایس، دستیار سابق ژوزه مورینیو و الکساندر نوری، سرمربی سابق ایرانی تیم های هرتابرلین و وردربرمن آلمان اشاره کرد.

سرمربی جدید استقلال دلار را می بندد

کارکنان استقلال صحبت های مثبتی با الکس نوری داشتند اما نحوه پرداخت دستمزد این مربی مورد بحث قرار گرفت. کارکنان استقلال در صدد بستن قرارداد ریالی هستند اما این مربی خواهان قرارداد دلاری است. اگر این مشکل حل شود، نوری به نیمکت استقلال نزدیک می شود، البته گمانه زنی های زیادی وجود دارد و هر لحظه اخبار ضد و نقیضی از باشگاه استقلال منتشر می شود.

  عکس/ اختلاف بر سر لباس پلنگ نوید محمدزاده و فرشتک حسینی

دیدگاهتان را بنویسید