ژاوی ستاره تیمش را نمی خواهد!

تیم های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا صبح امروز در دیداری دوستانه در شهر لاس وگاس آمریکا به مصاف هم رفتند که آبی ها موفق شدند با یک گل رافینیا حریف سنتی خود را شکست دهند. در همین حال، لحظه برجسته در ترکیب بارسلونا نیمکت نشینی فرانک دی یانگ بود. با این حال، ژاوی ترجیح داد گاوی و پدری را به عنوان هافبک در ترکیب اصلی قرار دهد و ستاره هلندی را روی نیمکت نشاند.

در نیمه دوم، ژاوی تصمیم عجیبی گرفت و فرانک دی یونگ را به جای کریستینسن وارد زمین کرد و مانند بازی دوستانه قبلی مقابل اینترمیامی، او را در پست دفاع مرکزی قرار داد. در واقع، ژاوی با به خدمت گرفتن دی یونگ در دو بازی متوالی در پست دفاع میانی، پیام روشنی به هافبک هلندی ارسال کرده است که در برنامه هایش برای فصل آینده جایی ندارد و باید نیوکمپ را ترک کند و به تیم دیگری برود.

شایان ذکر است که دی یونگ تا سال 2026 در بارسلونا حضور دارد اما لاپورتا علاوه بر گزینه های دیگر برای فروش این ستاره هلندی با منچستریونایتد با مبلغ 85 میلیون یورو به توافق رسیده است اما خود دی یونگ تمایلی به ترک بارسلونا ندارد. در شرایطی است که اریک تن هوگ، سرمربی سابق دی یونگ در آژاکس، بسیار مشتاق است که شاگرد قدیمی خود را در اولدترافورد داشته باشد.

ژاوی ستاره تیمش را نمی خواهد!

  حضور فعال مجتمع فولاد صنعت بناب در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اربیل

دیدگاهتان را بنویسید