چگونه یک پستچی قلابی به 40 زن در تهران تجاوز کرد؟

جامعه 24 – خود به عنوان مامور پست یا مخابرات و پس از ورود به محل یا داخل آسانسور، وقتی متوجه شد زنی تنهاست، با چاقو یا تیغه فرش به وی حمله کرده و سپس با تهدید متواری شده است.

آغاز تجاوزهای دروغین پستچی

پرونده پستچی قلابی از روز اول تیرماه 1398 شروع شد. در آن روز زنی از شهداء با پلیس تماس گرفت و گفت: مردی به عنوان پستچی به خانه آمد و وقتی به جلوی در رفتم، او را در ساعت دیدم. ورودی آسانسور این فرد به بهانه داشتن بسته پستی وارد آسانسور شد. مرد جوان آنجا مرا تهدید به تعرض کرد، سپس گفت اگر سر و صدا کنم با چاقو مرا خواهد کشت. طلاهایم را دزدید و به سرعت از ساختمان خارج شد و با موتورسیکلت مشکی از محل متواری شد.

یک پستچی قلابی وارد خانه ای در اردن شد

پس از طرح شکایت، تحقیقات پلیسی آغاز شد، اما چند روز بعد زن دیگری در محله جردن گزارش داد که یک پستچی قلابی وارد خانه اش شده است، آن زن در شکایت خود مدعی شد: این مرد به بهانه اینکه وارد ساختمان شده است. یک پستچی و سند خانه را آورد و مرا در آسانسور تهدید به تجاوز کرد. هر چه به او التماس کردم او پس از سرقت طلاهایم با تهدید چاقو فرار کرد.

پستچی قلابی به 40 زن در تهران تجاوز کرد

تجاوز وحشیانه به یک زن خانه دار در 15 دقیقه

با افزایش ظن، تحقیقات پلیسی برای دستگیری پستچی قلابی آغاز می شود، اما هیچ اثری از او نیست. سه ماه پس از اولین شکایت، زن جوانی در شرق تهران با پلیس تماس گرفت و از آزار و اذیت توسط مامور برق قلابی خبر داد و در شکایت خود گفت: جوان قوی هیکلی به خانه آمد و گفت که ساختمان مشکل برق داشت و می خواستمتر را خاموش و روشن کنم.

  خطر خفه کردن احساسات

بیشتر بخوانید: بیشترین موارد تجاوز جنسی در ایران


زن جوان ادامه داد: من این کار را کردم و از او خواستم با مدیر ساختمان برود و بیاید. وقتی این ادعا را مطرح کردم او گفت که مدیر ساختمان به نام آقای … در طبقه پایین کار می کرد و وقتی فهمید من تنها هستم با چاقوی فرش وارد خانه من شد. برقکار قلابی با تهدید مرا به اتاق خواب برد و به من تعرض کرد و 15 دقیقه فرار کرد.

ردی از متجاوز پستچی در یک پاساژ پیدا شده است

در حالی که هر روز بر شکایت پستچی قلابی به دلیل آزار و اذیت زنان افزوده می شد و اثری از او نبود، سرانجام در 31 دی ماه 1397 زنی با پلیس تماس گرفت و از متجاوز شکایت کرد.

به گزارش جامعه ۲۴، این زن در حضور ماموران در شکایت خود گفت: چندی پیش مردی به بهانه پستچی وارد خانه شد و قصد حمله به من را داشت اما وقتی موفق به انجام این کار نشد. از خانه فرار کردم و شکایت نکردم.» امروز او را در این مجتمع تجاری دیدم، وقتی به سراغش رفتم و او مرا شناخت، فرار کرد.

با طرح این شکایت، سرنخ مهمی برای دستگیری پستچی قلابی به دست پلیس افتاد. با مشاهده دوربین های نظارت تصویری پاساژ، پلیس موفق به دریافت شماره ثبت موتورسیکلت این مرد قوی شد.

با شناسایی هویت صاحب پلاک مشخص شد وی از تهران متواری شده است. به همین دلیل تیم ویژه کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به ردیابی وی در شهرستان سومسارا پرداختند و در درگیری موفق به دستگیری پستچی قلابی شدند.

  MHX3, 600; وقتی کراس اوور BMW تبدیل به یک هیولای غیرقابل کنترل می شود!

مرد ثروتمند از اعمال سیاه خود می گوید

پسر 30 ساله در تحقیقات پلیسی به 40 مورد آزار و اذیت زنان در پوشش پستچی قلابی اعتراف کرد و مدعی شد: مشکل مالی ندارم و خانواده ثروتمندی دارم اما کارم را دوست دارم بنابراین تصمیم گرفتم. خودم را به عنوان یک کارگر مخابرات، برق درآورم یا به عنوان پستچی به خانه های زنان مجرد بروم و آنها را اذیت کنم.

پستچی قلابی به 40 زن در تهران تجاوز کرد

اعدام آقای پستچی

بعداً این مرد یک بار به اعدام محکوم شد که حکمش نقض و پرونده برای تکمیل تحقیقات به دادسرا بازگردانده شد. پس از پایان تحقیقات و محاکمه پستچی قلابی، وی برای دومین بار به اعدام محکوم شد.

به گزارش جامعه ۲۴، سرانجام در اردیبهشت ۱۳۹۸ یک پستچی قلابی به دار آویخته شد تا یکی از مهمترین پرونده های آزار و اذیت زنان تهرانی برای همیشه بسته شود.

2022-08-02 19:36:39

دیدگاهتان را بنویسید