چگونه از شر چربی های صورت خلاص شویم؟

بسیاری از افراد ممکن است بخواهند میزان چربی روی گونه، گردن یا چانه خود را کاهش دهند تا ظاهر خود را تغییر دهند.

در اینجا چند روش موثر برای کاهش چربی های ناخواسته صورت وجود دارد.

تمرینات صورت؛ از تمرینات صورت می توان برای بهبود ظاهر صورت، مبارزه با پیری و بهبود قدرت عضلانی استفاده کرد. گزارش ها ادعا می کنند که اضافه کردن تمرینات صورت به صورت روزانه می تواند ماهیچه های صورت شما را تقویت کند و صورت شما را لاغرتر نشان دهد، اما برای اطمینان بیشتر به تحقیقات بیشتری نیاز است.

“Cardio” را به برنامه خود اضافه کنید. اغلب، چربی اضافی بدن نتیجه چربی اضافی بدن است. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. ورزش هوازی یا کاردیو هر نوع فعالیت بدنی است که ضربان قلب را افزایش می دهد. مطالعات متعدد نشان می دهد که کاردیو می تواند به افزایش چربی سوزی و کاهش چربی کمک کند. سعی کنید هر هفته 150 تا 300 دقیقه ورزش متوسط ​​تا شدید انجام دهید، یعنی 20 تا 40 دقیقه ورزش هوازی در روز.

آب بیشتری بنوشید؛ نوشیدن آب برای سلامت کلی شما مفید است. مطالعات نشان می دهد که آب می تواند باعث احساس سیری و کاهش چربی بدن و صورت شود.

کمی بخواب؛ کمبود خواب می تواند سطح هورمون استرس کورتیزول را افزایش دهد. سطوح بالای کورتیزول منجر به افزایش وزن می شود. یک مطالعه نشان داد که کیفیت خواب بهتر با کاهش وزن مرتبط است که به نوبه خود منجر به کاهش وزن می شود. در حالت ایده آل، حداقل 8 ساعت در شب بخوابید تا به مدیریت وزن و کاهش چربی صورت کمک کنید.

  فرصت بخشودگی تخلفات رانندگی تا پایان دی ماه

مراقب سدیم باشید. منبع اصلی سدیم در رژیم غذایی اکثر افراد نمک خوراکی است. یکی از علائم مصرف بیش از حد سدیم نفخ است که می تواند منجر به نفخ و تورم صورت شود. بنابراین، اگر می خواهید صورت لاغرتری داشته باشید، مصرف نمک خود را کنترل کنید.

منبع: خراسان

دیدگاهتان را بنویسید