چه کسی 4 سرباز آمریکایی را در سوریه مجروح کرد؟

ارتش آمریکا اعتقاد بر این است که انفجار آوریل در یک پایگاه کوچک آمریکایی در شمال. سوریه آنچه منجر به زخمی شدن چهار سرباز آمریکایی شد ممکن است نتیجه خرابکاری توسط یک نفوذی باشد.

سایت شبکه خبری سیانان به نقل از سه کارمند پنتاگون در بیانیه ارتش آمریکا آمده است: حمله 18 آوریل به دو ساختمان در پایگاه روستای سبز در استان دیرالزور. روسیه ممکن است توسط یک خودی انجام شده باشد.

یکی از مقامات پنتاگون که به شرط ناشناس ماندن با سیانید مصاحبه کرد، گفت که مظنون دیگر در سوریه نیست. واحد تحقیقات جنایی ارتش ایالات متحده و دفتر تحقیقات ویژه نیروی هوایی ایالات متحده به طور مشترک در حال بررسی این پرونده هستند. تا به امروز هیچ اتهامی در این پرونده مطرح نشده است.

    چه کسی 4 سرباز آمریکایی را در سوریه مجروح کرد؟

ارتش آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: «واحد تحقیقات جنایی ارتش و دفتر تحقیقات ویژه نیروی هوایی با هم در حال بررسی این پرونده هستند. یک مظنون احتمالی به عنوان یکی از اعضای ارتش ایالات متحده شناسایی شده است.

در این بیانیه آمده است: «در حال حاضر اینها اتهاماتی است. همه مظنونان بی گناه هستند مگر اینکه در دادگاه محاکمه شوند. تحقیقات ادامه دارد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری منتشر نخواهد شد.»

ائتلاف بین المللی علیه داعش در 18 آوریل اعلام کرد که چهار آمریکایی در حمله به پایگاه روستای سبز که توسط نیروهای موسوم به دموکراتیک سوریه اداره می شود، زخمی شده اند.

مقامات ایالات متحده در آن زمان در ابتدا آنچه را که به عنوان حملات “ستیزه جویانه” شناخته شد، مقصر دانستند، اما حدود یک هفته بعد ارتش ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد که بررسی های بیشتر نشان می دهد که این حملات به دلیل “کارگذاری عمدی مواد منفجره توسط Anonymous” بوده است.

  طرز تهیه لقمه مرغ خانگی

دیدگاهتان را بنویسید