چهره نعیمه نظام دوست با گریم سنگین + عکس

جامعه 24 نعیمه نظام دوست متولد 2 آبان 1353 در تهران و 42 سال سن داشت.

صورت نعیمه نظام دوست با لب قرمز + عکس

نعیمه نظام دوست با انتشار این پست نوشت:

اما من به خاطر تمام این سال‌ها و تمام تنبیه‌هایی که متحمل شده‌ام و همه چیزهایی که به دست آورده‌ام به خودم افتخار می‌کنم. چون بار زندگی بر دوش من بود، چون من به تنهایی باید می جنگیدم و تنها باید به آن می رسیدم و تنها باید غصه می خوردم که به آن نرسیدم. چون بدون تکیه گاه جان سالم به در بردم و زخم هایم را بدون آسایش بستم و بی تکیه گاه بارها و بارها از زمین سرد ناامیدی برخاستم.

من به خودم افتخار می کنم که در میدان سخت زندگیم یک جنگجوی تنها بودم، به این افتخار می کنم که فقط از خودم انتظار دارم و خودکفا هستم.

من به خودم افتخار می کنم که گوشه ای ننشینم و فقط بپرسم. پرسیدم، ایستادم، ایستادم، راه رفتم، دویدم و برای آنچه می خواستم جنگیدم. من بارها تلو تلو خورده ام، شکسته ام، شکست خورده ام، زمین خورده ام، اما دوباره بلند شده ام، با هیولای درد، محدودیت و شکست مواجه شده ام و در برابر احتمالات عظیمی که وجود داشته، بی باک مانده ام.

من به خودم افتخار می کنم که صبور بودم، شجاع بودم، غیرت داشتم و با مشکلات و دردهایم مشتاقانه مبارزه می کردم…

من به خودم افتخار می کنم که تمام تلاشم را کردم و تسلیم محدودیت های دنیایم نشدم و اکنون حتی کوچکترین دستاوردها را دوست دارم زیرا فقط من از رنج هایی که کشیده ام و بهایی که برای داشتن آنها پرداخته ام می دانم.

  طرز تهیه پنکیک شکلاتی

صورت نعیمه نظام دوست با لب قرمز + عکس

نعیمه نظام دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. بازی در گروه های تئاتر مستقل را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و سپس در سریال نوروز ۷۲ بازی کرد.

نعیمه نظام دوست در سال 1352 وارد بازیگری حرفه ای شد.

صورت نعیمه نظام دوست با لب قرمز + عکس

خانواده نام نظام دوست

او چهار خواهر دارد که فرزند سوم خانواده است به غیر از او هیچ کس در خانواده کار هنری نکرده است و پدرش چند سال پیش فوت کرده است و هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. او در سینما دوستان زیادی از جمله ماه شوره خلیلی، مریم امیرجلالی، الناز شاکردوست و لیدا عباسی دارد.

او درباره خودش می گوید: در نوجوانی بیشتر عصبانی بودم تا خوشحال، یعنی در دوران بلوغ عصبانی بودم چون شرایط و فضای زمانم عصبی ام می کرد، با اینکه تحصیلاتم بد است، اما نداشتم. مدرسه را خیلی دوست دارم (می خندد) نه دوست من می توانم دروغ بگویم مردم با واقعیت ما آشنا می شوند. من خیلی بد بودم، یعنی بیشتر پسر بودم تا دختر و بیشتر شبیه پسرها زندگی می‌کردم.»

صورت نعیمه نظام دوست با لب قرمز + عکس

غذای مورد علاقه نعیمه نظام دوست

«در بین غذاهای مورد علاقه من، رتبه اول خمیر مایه است، یعنی هر جا که می روم، خمیر مایه انتخاب اول من است. ادویه ها و موادی که این کباب را ترش می کند خیلی دوست دارم. بعد از آن به سیراوویج نیز علاقه مندم.

2022-08-01 14:13:44

دیدگاهتان را بنویسید