چهره زیبای صدف اسپهبدی در اکران فیلم الاف زر + عکس

جامعه 24 صدف اسپهبدی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر کشورمان در 15 بهمن 1372 در تهران به دنیا آمد.

چهره زیبای صدف اسپهبدی در اکران فیلم الاف زر + عکس

صدف اسپهبدی با انتشار این پست نوشت:

اکران مردمی فیلم “علفزار”

چهره زیبای صدف اسپهبدی در اکران فیلم الاف زر + عکس

صدف اسپهبدی ابتدا با بازی در فیلم کوتاه دیستوپیا پا به عرصه بازیگری گذاشت و سپس با ایفای نقش در سریال سفر به خانه بازیگری را به طور جدی آغاز کرد.

این بازیگر جوان برای ایفای نقش یک زن معتاد در فیلمی به نام «الافزار» در سال 1400 موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فیلم فجر شد. او علاوه بر بازیگری در عرصه اجرا نیز فعالیت دارد.

چهره زیبای صدف اسپهبدی در اکران فیلم الاف زر + عکس

خانواده صدف اسپهبدی

صدف اسپهبدی در یک خانواده 4 نفره در تهران به دنیا آمد. حمید اسپهبدی پدر و حمیرا بایرامی مادرش هستند، او همچنین یک خواهر بزرگتر دارد که در زمینه پزشکی فعال است.

تحصیلات صدف اسپهبدی

صدف اسپهبدی تحصیلات خود را در رشته بازیگری در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد گذراند و فعالیت خود را در این رشته با ایفای نقش در فیلم کوتاهی به نام «دیستوپیا» و با بازی در فیلم الافزار آغاز کرد و موفق به دریافت جایزه معروف شد. سیمرغ بلورین شد

در فیلم Meadow بازی کرد

صدف اسپهبدی در سال 1400 در این فیلم بازی کرد که در آن نقش زنی معتاد به نام فریبا را بازی می کند و به همین دلیل باید 25 کیلوگرم وزن کم کند. این فیلم که در ژانر اجتماعی ساخته شده است، معضلات و دغدغه های اجتماعی خاصی را منتقل می کند و به عنوان هشداری برای خانواده ها، کارمندان و جامعه شناسان تلقی می شود.

  طلسم 9 ساله فیلم «رستاخیز» شکست!

2022-07-29 07:43:05

دیدگاهتان را بنویسید