چهره جدید مریم معصومی + عکس پایگاه خبری افکارنیوز

مریم معصومی دوره بازیگری و کارگردانی خود را در کلاس های سمادر گذراند و اولین تجربه بازیگری خود را با فیلم تلویزیونی کدوی دربدار به دست آورد. مریم معصومی که در زمینه طراحی نیز فعالیت داشته و تجربه تدوین فیلم را نیز دارد، کار بعدی او بازی در «اخلاق برای ارتقای اخلاق شما» بود. چیزی که باعث درخشش و معروف شدن او شد، سریال طنز سه دانگ سه دانگ بود. سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو است که در ماه رمضان 1391 از تلویزیون تهران پخش شد.

خانواده مریم معصومی

او دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. او همچنین دو خواهرزاده و برادرزاده دارد. او یک برادر متاهل و یک برادر مجرد دارد. او به برادر مجرد بزرگترش بسیار نزدیک است و مشوق اصلی او در کارش همین اوست. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. یک برادر دارای مدرک مهندسی برق، یک برادر دارای مدرک، یک خواهر دارای مدرک حسابداری و خواهر دیگر دارای مدرک دستیار دندانپزشک است.

شروع دوره بازیگری

او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاس های سمندریان گذراند و اولین تجربه بازیگری خود را با فیلم کدوی دربدار به دست آورد. مریم معصومی که در زمینه طراحی نیز فعالیت داشته و تجربه تدوین فیلم را نیز دارد، کار بعدی او بازی در «اخلاق برای ارتقای اخلاق شما» بود.

اخلاقت را بهتر کن عنوان فیلمی در ژانر کمدی اجتماعی به تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و کارگردانی سید مسعود اطیابی است. فیلمنامه این فیلم را رضا مقسودی نوشته است. بهبود روحیه خود را در سال 2012 منتشر شد.

  لاوروف غرب را به سرقت دارایی های روسیه متهم کرد

فرشته ای موظف است مردم را به دنیای دیگر بفرستد، اما در یک مورد اشتباه می کند و دو نفری که به این دنیا فرستاده برمی گردند. در حالی که آن دو برای انجام یک ماموریت به این دنیا بازگشتند.

در نهایت چیزی که باعث درخشش و معروف شدن او شد، سریال طنز سه دانگ سه دانگ بود. سه دونگ سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو است که در ماه مبارک رمضان 1391 از تلویزیون تهران پخش شد.این مجموعه محصول سال 1391-1389 می باشد.

    مریم معصومی

همکاری مرجانه گلچین و مریم معصومی در سه دونگ سه دونگ

نصرت عشقی سال هاست که در یکی از محله های قدیمی تهران نانوایی سنگی دارد اما تنها سه دانگا از مغازه به نام او است و سه دانگا دیگر متعلق به شریک و دوست قدیمی اش است که 11 سال پیش و اکنون به ایران مهاجرت کرده است. در ایتالیا زندگی می کند و پرویز کم کم پس از سال ها به ایران می آید تا سه دانگ خود را بفروشد

مریم معصومی در سریال همه چیز آنجاست نقش سمانه را بازی می کند. این سریال به تهیه کنندگی دیوید هاشمی و نویسندگی فیروزه قشقایی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هم اکنون از شبکه سوم سیما در حال پخش است.

این سریال از نظر تعداد بازیگر یکی از پرطرفدارترین سریال هاست که 25 بازیگر اصلی و 61 بازیگر مهمان در آن ایفای نقش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید