چرا خرید اقساطی گوشی ارزان است؟

این روزها تعداد کمی از مردم گوشی ندارند. گوشی یکی از پرکاربردترین وسایل روزمره است که از طریق آن می توانید بسیاری از کارها را به موقع و سریع انجام دهید. هر گوشی هوشمند دارای حداقل ویژگی هایی است که نیازهای شما را برآورده می کند. وجود دوربین با کیفیت، اپلیکیشن پرسرعت، عمر باتری طولانی و …. برخی از ویژگی هایی است که انتظار دارید گوشی شما داشته باشد.

قیمت تلفن همراه در سال های اخیر به دلیل تورم و نوسانات قیمتی شتاب بیشتری گرفته است و ممکن است در آینده این شتاب افزایش یابد. به همین دلیل خرید اقساطی گوشی می تواند راه خوبی برای محافظت از شما در برابر نوسانات بازار هنگام خرید کالا باشد. در ادامه به برخی از مزایای خرید اقساطی گوشی اشاره می کنیم.

اکنون بخرید، بعدا پرداخت کنید

ممکن است بخواهید محصولی را بخرید، اما در آن زمان قیمت کاملی برای خرید محصول مورد نظرتان وجود نداشت. خرید اقساطی یکی از راه حل هایی است که می توانید در ماه های آینده و با مبلغی مشخص و بدون پرداخت فوری قیمت تمام شده گوشی خود، هزینه آن را پرداخت کنید. در این صورت علاوه بر جلوگیری از افزایش قیمت به دلیل تورم، قادر خواهید بود گوشی مورد نظر را زودتر تهیه کنید.

فرض کنید قیمت گوشی مورد نظر شما در حال حاضر 10 میلیون تن است اما در عرض شش ماه به حدود 14 میلیون تن می رسد. اگر با توجه به سود اقساط گوشی خود را به قیمت 10 میلیون تن اقساطی خریده اید، باز هم این کار به نفع شما تمام می شود.

  موسیقی با حافظه ما چه می کند؟

چرا خرید اقساطی گوشی ارزان است؟

درد پرداخت نقدی را کاهش دهید

پرداخت کامل برای خرید یک محصول، حتی اگر پول کافی داشته باشید، ممکن است برای شما منطقی نباشد. هنگام خرید اقساطی معمولا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت پرداخت می کنیم و مابقی را در ماه های آینده پرداخت می کنیم. در این صورت فشار کمتری برای پرداخت هزینه محصول خواهیم داشت. با خرید اقساطی با اینکه گوشی خود را تحویل گرفتیم به موقع هزینه آن را پرداخت می کنیم. این نوع پرداخت معمولاً هنگام پرداخت کالای خریداری شده درد کمتری را در ذهن شما ایجاد می کند.

بهترین را انتخاب کنید

پس از جست و جوی زیاد و در نظر گرفتن بودجه خود، بالاخره توانستید گوشی مناسب را پیدا کنید. اما دل شما با گوشی دیگری است که امکانات بیشتری دارد و باید برای آن هزینه بیشتری بپردازید. خریدهای پرداختی به شما کمک می کند هنگام خرید گوشی مورد علاقه خود حق انتخاب بیشتری داشته باشید و همان گوشی را بخرید که کیفیت بهتری دارد و می خواهید زمان بیشتری را با آن بگذرانید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که با توجه به تورم، ارزش مشارکت شما در ماه های آینده کاهش می یابد و با وجود خرید گوشی بهتر، هزینه کمتری متحمل خواهید شد.

با خرید اقساطی سایر اقلام ضروری را تهیه می کنید

گاهی اوقات باید برای خرید اقلام مورد نیاز خود اولویت بدهید. با این حال ممکن است با خرید اقساطی بتوانید تمامی اقلام مورد نیاز را به یکباره تهیه کنید. اگر قصد خرید گوشی را دارید و با خرید اقساطی بخشی از قیمت آن را پس انداز کرده اید، می توانید تنها بخشی از پول خود را برای خرید گوشی خرج کنید و با مابقی کالاهای مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری کنید.

  پرسپولیس برای قهرمانی تسلیم نمی شود

بهترین تلفن پرداخت را با آزکیوام بخرید

اگر تصمیم به خرید اقساطی گوشی یا محصول دیگری دارید، اما نمی دانید چگونه ادامه دهید، QQM را توصیه می کنیم. آزکیوام یک پلتفرم خدمات اعتباری است که به شما امکان می دهد اعتبار دریافت کنید و از فروشگاه های مختلف خرید اقساطی کنید. برای دریافت این اعتبار کافی است اینجا را کلیک کنید. سپس با ثبت نام و ورود به پنل آزکیوم به هر کدام از طرح های اعتباری که می خواهید بروید. در زیر مراحل اخذ اعتبار را با بارگذاری تعدادی از مدارک هویتی و کاری خود طی کرده و در صورت تایید و تایید، اعتبار درخواستی به حساب شما اضافه خواهد شد. اگر قصد خرید گوشی پرداخت با آزکیوام را دارید می توانید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. البته در زمان دریافت وام در آزکیوام، می توانید انواع کالاهای دیگر مانند لپ تاپ، دوچرخه، گیتار، یخچال و … را به صورت اقساطی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید