پیش فروش 6 محصول سایپا از امروز آغاز می شود

پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری (18 دی) آغاز می شود.

به گزارش سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا در راستای تعهد به پیش فروش دوره ای و هفتگی محصولات و پاسخگویی به مشتریان، از روز پنجشنبه (18 دی ماه) ساعت 8 صبح به مدت دو روز پیش فروش و پیش فروش یک ساله را آغاز می کند. تولید محصول .

طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا 6 محصول شامل شاهین جی، کوئیک اس، کوئیک آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا اس و موتور سایپا SE 151 M 13 را عرضه می کند.

همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، 6 محصول مذکور عرضه می شود.

متقاضیان خرید محصولات سایپا می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com با استفاده از یکی از روش های پیش فروش و پیش فروش یک ساله شرکت در تولید یا هر دو روش ثبت نام کنند. بر این اساس ابتدا قرعه کشی پیش فروش یک ساله برگزار می شود و در صورت انتخاب در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولیدی شرکت نخواهد کرد.

لذا در صورت عدم انتخاب به روش پیش فروش یک ساله، داوطلبان واجد شرایط شرکت در قرعه کشی پیش فروش خواهند بود.

لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان در یکی از روش های فروش شرکت کرده باشند فقط به همین روش در قرعه کشی شرکت خواهند کرد.

لیست پذیرفته شدگان نهایی تا یک روز پس از قرعه کشی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا اعلام می شود. لذا پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، برگزیدگان در هر دو بخش پیش‌فروش یک‌ساله و مشارکت در پیش‌فروش باید حداکثر ظرف مدت سه روز به بهای خودرو پرداخت کنند.

  مدیرعامل جدید گروه توسعه ملی معرفی شد

طرح‌های فروش سایپا که بیش از یک ماه است هر هفته اجرا می‌شود، بر اساس سه‌شنبه‌های سایپا است که گروه خودروسازی سایپا برای بهبود قیمت خودرو به مردم وعده آن را داده است. این طرح ملی تا آرام شدن بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید